Kto je online

Máme hostí: 5 pripojení

Počítadlo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes28
mod_vvisit_counterVčera136
mod_vvisit_counterTento týždeň702
mod_vvisit_counterTento mesiac874
mod_vvisit_counterSpolu73477


Výklad na november 2019

 

1.-10.11.2019

Tak ani sme sa nenazdali a máme tu november. So všetkým čo k nemu patrí – aj s počasím a emóciami . Máme tu čas zastavenia sa a spomínania, spomínania na všetkých blízkych , ktorí tu už s nami nie sú. No navždy ostanú v našich srdciach a na našom nebi, kde na nás dávajú pozor . Je tu čas zastavenia, kedy sme sa dostali na koniec jedného cyklu podobne ako Koleso šťastia keď sa zastaví , aby sme zhodnotili čo je dobré a čo zlé. No tentoraz je pred nami skôr to dobré. Máme plnú truhlicu možností, ktoré čakajú len na to , aby sme si niečo z nej vybrali . Jednotlivé možnosti sme si v nedávnych týždňoch vyskúšali , aby sme sa vedeli jednoduchšie rozhodnúť, ktorá táto voľba je pre nás tá najlepšia. Horíme túžbou a očakávaním nových začiatkov, nových skúseností a zážitkov. Pretože skúšky sú už za nami a my vieme čo si máme vybrať. Možno to pôjde pomaly , ale ako sa hovorí, pomaly ďalej zájdeš...a tu to platí na 100%. A že to bude dobrá voľba, je jasné. Veď nám na cestu svieti slniečko splnených prianí. Tak poďme na to ­!!!

11.- 17.11.2019

Keďže sme si v minulom týždni vybrali smer, tento týždeň by sme mali venovať svoju energiu zmenám , ktoré so sebou tento výber prinesie. Samozrejme, že to nemusí prebehnúť všetko bez bolesti, ale my už predsa vieme, že aj pomyselná „Smrť“ , so sebou prináša bolesť. A to len preto, aby sme nechali umrieť všetko čo už nepotrebujeme a urobili priestor novým veciam, ľuďom, zážitkom...Očakávajme nové správy ,ktoré sú už na ceste. A tešme sa , že prichádzajú krajšie časy .

18. – 24.11.2019

Toto je dar pomoci – či už v hmotnej sfére, vzťahovej alebo časovej. V každom vzťahu potrebujeme cítiť a vedieť, že niekomu na nás záleží. A práve tento týždeň je na to ako stvorený. Rovnako samozrejme aj my môžeme dať najavo ľuďom , ktorých máte radi, čo k nim cítite. A nemusí to byť len v partnerskom vzťahu. Kľudne aj priateľom, kolegom, rodinným príslušníkom. Všetci potrebujú lásku a pochopenie. Veď o tom je život. Ak máme pokoj a pohodu , máme dosť energie aj na ostatné veci - napríklad hmotné záležitosti, ktoré sú samozrejme v dnešnej dobe tiež dôležité.

25. – 30.11.2019

No a posledný týždeň budeme venovať skôr pracovným záležitostiam. Čakajú nás nové nápady na podnikanie, zmeny v práci, úradné záležitosti, nové myšlienky. Pozor však na to, aby sme nad vecami nepremýšľali až príliš. To tiež nie je dobre. Všetko by malo byť v rovnováhe. U niektorých by sa mohli objaviť aj nejaké právne záležitosti, takže dávajte pozor, aby ste si všetky veci dali do poriadku, skôr ako by mohli nastať tresty za nesplnenie úloh. No napriek tomu to vyzerá na celkom pohodový týždeň.

Keď zhodnotíme celý november tak si môžeme byť istí, že bude stáť za to. Čakajú nás krásne dni, aj keď podľa počasia asi nie J A preto Vám prajem veľa lásky a pohody aj v tomto chmúrnom novembri.

Vaša Miška

Výklad na týždeň od 21.10 – 27.10.2019

A ďalší týždeň za nami. Verím, že ste ho mali pohodový ako karty ukazovali .. a Vaše komentáre tiež. Chcela by som sa Vám všetkým poďakovať za nádherné slová a Vašu priazeň. 
Pre tento týždeň som si pripravila výklad trošku inak. Bude to najprv celkový pohľad na nasledujúci týždeň. Čo nás čaká a neminie  A potom jednotlivo pre každý deň samostatne.  Tak verím, že sa Vám to bude páčiť. 
Ak sa pozrieme teda na týždeň ako taký , vcelku.. musím povedať, že nebude jednoduchý.. je tu až príliš veľa kariet z veľkej arkány a to už všetci vieme , že sú udalosti, ktorým sa nevieme a nemôžeme vyhnúť. V dobrom aj v zlom .. Preto netreba hneď na začiatku stresovať, len sa pripraviť. Pretože pripraveným aj osud praje .
Ako na fotke vidno, dnes som si vybrala na pomoc viac druhov kariet – tarotové aj karty anjelské.
Preto ako som spomínala už vyššie platí pre celý tento týždeň  - pocit nevyhnutného zastavenia. Potvrdené je to rovno dvoma rovnakými kartami Koleso  šťastia, ktoré nám vypadli z rôznych tarotových sád. Obe nám hovoria o tom, že prišiel čas zastavenia, čas zhodnotenia, čas rozhodnutia. Čas, kedy sa pomyselne naše koleso šťastia zastaví , aby sa mohlo posunúť opäť ďalej. Ako ozubené kolieska v hodinkách, keď príde ich správny čas , aby zapadli na správne miesto. Tento týždeň je skrátka čas , kedy nám osud ukáže jeho silu. Raz sme hore a raz dole. Na to treba pamätať vždy keď sa necítime práve najlepšie. Rovnako ako slnko v strede kolesa šťastia vyjde vždy po búrke, aj my si musíme uvedomiť, že vždy po horších časoch prídu tie lepšie. Keď príde k uskutočneniu našich snov a túžob, ukončia sa naše súčasné problémy a keď kolieska zapadnú na správne miesto nastanie čas šťastia. A to sa nám bude páčiť predsa. Veď po posledných ťažkých týždňoch si to už naozaj zaslúžime.  Je ale potrebné si tiež uvedomiť, že nemôžeme všetko nechať iba na osud a v kúte čakať kým sa niečo stane. Preto sa pozrime na ďalšie karty , ktoré nám daný stav upresňujú.
Jednoznačne  celým týždňom sa bude niesť energia odpútania sa a odpúšťania. Odpúšťania druhým ale hlavne samým sebe. Archanjel Michael nás vyzýva, aby sme sa odpútali od všetkého čo nám už neslúži, čo nám neprináša radosť a naplnenie. Odovzdajme všetky naše trápenia vyšším mocnostiam a anjelom, oni si s nimi už poradia. A my sa snažme ukotviť v našej realite a prítomnosti, aby sme si mohli vybudovať lepšiu a krajšiu budúcnosť. Zamerajme sa na nájdenie nového smeru v našom živote a vystreľme tým smerom pomyselný šíp, aby sme vedeli nájsť cestu za šťastím. (toto sme si precvičovali už minulý týždeň, takže by to nemalo byť tak zložité). Archanjel Michael , ktorý nad nami bude bdieť celý týždeň nás vyzýva, aby sme si uvedomili , že sme bytosti plné sily a lásky, kreativity a hlavne, že sme milované bytosti. Nikdy nie sme sami , aj keď si to často myslíme.
Podprahové karty:
Dopĺňajú nám celkový výklad, a to veľmi pekne rezonuje s kartami odpustenia. Musíme si rovnako ako žena na karte strhnúť pásku z očí, aby sme sa pozreli pravde do očí, aby sme sa konečne rozhodli a načakali, že sa prípadné problémy vyriešia samé od seba. Ak tak urobíme, máme tu opäť kartu šťastnej budúcnosti, Preto nie je potrebné sa báť, všetko dopadne pre nás najlepšie ako sa dá. Netvrdím, že to bude presne podľa naších predstáv, ale to už vieme, že nie všetko po čom túžime, je pre nás to pravé. No keďže posledná karta je opäť z veľkej arkány a je to Hviezda, myslím, že všetci budeme napokon spokojní s výsledkom, nakoľko je to karta splnených prianí.
Tak si poprajme všetci, aby sa tak stalo . A urobme všetko čo je v našich silách a možnostiach, aby sme v čase keď sa naše Koleso šťastia opäť pohne, boli všetci na vrchu . A šťastní.


Krásny týždeň praje Miška

Výklad na týždeň od 14.10. – 20.10.2019

Po neplánovanej prestávke (aj ja som len človek, ktorý rieši rovnako ako Vy svoje problémy a úlohy v živote ) sa Vám opäť ozývam s predikciou na nasledujúci týždeň. Posledné dni boli celkovo náročné , to asi všetci zaregistrovali, a zrejme ešte chvíľu budú. Včera v noci sa konal spln v Baranovi a začal sa nový rok , kedy si môžeme nastavovať svoje plány a priority, ktoré by sme chceli dosiahnuť do septembra 2020.J A tento „nový rok“ začína práve dnes. Takže poďme sa spoločne pozrieť čo nás čaká . A verte , že to bude krásne, aj keď netvrdím, že ľahké J Ale veď všetci vieme, že ľahké cesty vedú do pekla ...

Celý nasledujúci týždeň sa bude niesť v znamení rozhodovania..či už to bude rozhodovanie vo vzťahovej rovine, pracovnej alebo rodinnej... či akejkoľvek inej. Vzhľadom na ostatné karty jednotlivých dní, to skôr vidím na vzťahy.. a to je aj to čo teraz väčšina z nás rieši, v období Váh. Ak si dobre pamätáte, už od posledného splnu spred mesiaca sa tieto energie neustále opakujú a budú opakovať, keďže sa nachádzame v období veľkým zmien. Zmien , ktoré sa týkajú tak jednotlivcov ako aj skupín. Ešte chvíľu sa tieto zmeny budú týkať vzťahov, no zanedlho sa presunú na oblasť viac „prízemnú“ – na finančnú, majetkovú , stabilnú.. budeme riešiť iné veci ako doteraz, a preto je čas si urobiť naozaj poriadok vo vzťahoch, aby sme sa mohli naplno venovať iným záležitostiam. A verte, že všetko dobre dopadne, pretože neexistuje rozhodnutie, ktoré by bolo zlé. Zlé rozhodnutie je len to, ktoré neurobíme ....

Pondelok:

A hneď pondelok sa nám začína nádherne. Tieto dve karty predstavujú túžbu po splnených snoch, túžbach a prianiach. Je to prílev energie, ktorá sa zhmotňuje a nadobúda reálne tvary. Je to cyklus , ktorý neustále prebieha ako obeh vody v prírode. Niečo sa končí a niečo začína. Možno na chvíľu máme pocit, že sme sa ocitli v tme z ktorej nevieme nájsť východ, ale zabudli sme , že všetko máme už dávno v sebe , aj cestu , ktorou sa máme dať. Máme v sebe to svetielko , ktoré nás povedie za krajšími dňami, za splnením našich tajných snov , za začiatkom nového dňa. Tak sa len skrátka nechajme viesť našou vnútornou intuíciou a počúvajme ju, pretože tá sa nikdy nemýli.

Utorok:

Po včerajšku, kedy sme sa nechali unášať na vlnách vnútorných pocitov, dnešný deň by sme mali stráviť bojom s vnútornými démonmi, ktorí mohli vyplávať na povrch . Nie je to nič hrozné, nemusíte mať žiadne obavy. Sú to len naše nespravované myšlienky, strachy a obavy z nového . Ale to je predsa normálne. Väčšina z nás má rešpekt pred novými a nepoznanými vecami a situáciami. Takže je nás , aby sme sa s tým popasovali a pohli sa ďalej. Pretože zajtra je nový deň ...

Streda:

A ten dnešný deň bude a je skvelý. Bude o šťastí , o pohode, o radosti zo žitia ako takého. Sme plní energie, naplnenia, ktoré vychádza z nás. Zistili sme , že k tomu , aby sme boli šťastní nepotrebujeme vonkajšie stimuly. Nás robí šťastnými poznanie, že sme. Že sa vieme tešiť z maličkostí, že máme okolo seba ľudí , ktorých milujeme a oni milujú nás, že sa navzájom obohacujeme a dokážeme si užívať prítomný okamih. Pretože práve to je v živote najdôležitejšie. Spomienky sú krásne, sny ešte krajšie, ale najkrajšia je prítomnosť. Tak si dnes užite na 100% J

Štvrtok:

Tento týždeň je ako vystrihnutý z časopisu o šťastnej rodinke ... A dnes v tom pokračujeme ďalším dielom... Pripravte sa na nečakané správy, informácie, činy..a všetky sa budú diať len z jediného dôvodu. Aby ste sa cítili šťastní J Dnes je deň, kedy si naozaj naplno uvedomíte, čo to slovo šťastie naozaj znamená. A tak to má byť. Nič viac Vám k tomu nepoviem..každý si to zažime na vlastnej koži .. a prípadne mi nechajte odkaz aké to bolo J

Piatok :

Blíži sa víkend a my po celom tak krásnom týždni uvažujeme čo ďalej. A to doslova. Podnikneme nejaký výlet? Pôjdeme sa niekam zabaviť? Snívame o ďalekej ceste? Je úplne jedno čo to je...Je čas sa pohnúť. Je čas vykročiť . Jediné na čo si treba dávať pozor, aby sme sa z tej vybratej cesty nenechali zviesť takým malým diablikom v nás. Pochybnosti? Vybrali sme si dobre? To ukáže čas.. Dôležité je , že sme sa pohli.

Sobota:

Je tu sobota. Deň kedy by sme sa mali už len zabávať. Prípadne ako za starých čias , upratovať domácnosť. Pamätám, ako vždy v sobotu doma sa všetko a všetci pustili do pratania. Voňali čerstvo vypraté záclony, poumývaná zem, vyleštené kryštálové poháre .. J priznám sa , nemala som to rada, ale dnes s nostalgiou spomínam aké to bolo upokojujúce, krásne a stabilné. A to je tá energia dnešného dňa. Aj my dnes potrebujeme upratať vo svojom vnútri. Zmeniť to čo je staré, špinavé, nepotrebné... a nájsť miesto pre všetko nové. Tak poďme na to J

Nedeľa:

Po včerajšom upratovaní je tu na koniec týždňa oddych a s tým určité zastavenie. Zastavenie, aby sme si mohli v kľude prebrať udalosti celého týždňa. Čo sa nám podarilo? Čo sa nepodarilo? Kam sme sa posunuli? Prípadne kde to ešte potrebuje zmenu? Toto všetko si pekne preberme a sledujme informácie, ktoré k nám dnes prídu . Minimálne jedna je pre nás veľmi dôležitá. Tak si ju nenechajme ujsť.

Anjelská karta: Nie je čoho sa báť

Čo viac dodať? Myslím, že nie je čo. Aj anjeli stoja pri nás a odkazujú, že nás čaká krásny týždeň Takže nezabúdajte, nech to vyzerá akokoľvek, pravda môže byť úplne iná. Takže , nie je čoho sa báť..

Ako som na začiatku povedala, takéto luxusné karty tu už dlho neboli. Je čas nových začiatkov, splnených snov a jesenných nálad. Využime každú chvíľu , aby sme si ju užili v prítomnosti, pretože keď príde pani Zima, budeme mať na čo spomínať. Užívajte si slnečné lúče a čerpajte z nich energiu, rovnako ako z týchto nádherných kariet na celý týždeň.

S láskou

Vaša Miška

 

Výklad na týždeň od 30.9. – 6.10.2019

 

Dnes ako každý týždeň sa stretávame spoločne pri prehľade toho , čo nás čaká najbližších dňoch. Tak aký ste mali ten týždeň , ktorý sa nám práve končí? Bol taký pekný a pohodový ako sme si vykreslili ?

Verím, že ku koncu týždňu vzhľadom na novolunie vo Váhach sa mohli u viacerých prejaviť pocity smútku, nostalgie, spomienok a otázok PREČO? KAM? AKO? J ale našťastie, všetky energie sme zvládli a ide sa ďalej...

Hlavnou kartou celého týždňa, to znamená , energiou , ktorá sa bude prelínať každým dňom je karta štvorka holí. Tá nám ukazuje , že naším cieľom je žiť v harmónii, pohode, šťastí, láske a kľude. Chceme byť opäť tým dieťaťom , ktoré sa v náručí alebo blízkosti svojich rodičov cítilo v bezpečí milované a ochraňované. To bude hlavným cieľom celého týždňa. Nájsť rovnováhu v živote, aby sme mohli cítiť rovnováhu a stabilitu aj vo svojom vnútri. Alebo je to naopak? Musíme nájsť stabilitu a rovnováhu v nás samých , aby sme ju mohli vidieť a prežiť aj navonok? Túto odpoveď nechám na každom z Vás.

Pondelok: Veľkňaz obrátene

V mnohých z nás ešte rezonujú myšlienky, ktoré sa nám vynárali počas novolunia cez víkend. Riešili sme si vzťahy na všetkých úrovniach a s tým spojené novo nastavené hranice . Dnešný deň by mal byť práve o tom, aby sme si dané nastavenia ešte raz prešli a zrevidovali, aby sme si dali pozor na zlé rady od tzv. kamarátov, ľudí , ktorí nám chcú radiť, a pritom sami majú vzťahy v neporiadku. Dávajme si pozor na rozhodnutia , ktoré urobíme, aby sme v snahe zmeniť niečo, nakoniec nezmenili všetko --- k horšiemu. J Ako sa hovorí, dvakrát meraj a raz rež. Je čas počúvať svoje vnútro, svoju intuíciu a riadiť sa ňou . Ona vie najlepšie čo je pre nás to dobré. Takže ak si to všetko ešte raz prejdeme a vyhodnotíme, že je to ok, začnime podľa toho konať. Vynesme naše rozhodnutia na svetlo sveta. Iba tak sa začnú naše životy meniť.

Utorok : Trojka holí

Tak sme sa rozhodli čo chceme a čo nie. Rozhodli sme sa s niečím alebo niekým sa rozlúčiť, nepokračovať v spoločnej ceste , a naopak sme sa rozhodli na niečo alebo niekoho čakať. Nech je naše rozhodnutie akékoľvek, je naše. Nikto za neho nebude braný na zodpovednosť, iba my . A pred nami je celé more času a skutkov, kým sa dostaneme k výsledku. Ale nezúfajte, to šťastie, ktoré nás čaká na druhom brehu predsa stojí za to. A vlastne to šťastie nie je iba o tom čo nás na druhom brehu čaká, ale je práve o tej ceste za šťastím. Veď práve na tú cestu budeme potom najviac spomínať .

Streda: Kráľ diskov obrátene

Dnešný deň , aj keď sa dostávame do polovice týždňa, bude celkom náročný. Budeme sa cítiť bez energie, môže sa vyskytnúť aj finančná strata, krádež alebo nepredvídané výdavky. Celý tento deň bude o nestabilite, chaose, problémoch ( toto slovo nemám rada, ale vystihuje práve tento deň.. ). Pozor na nezodpovednosť a ilúzie. Sny sú krásne ale niekedy je potrebné si tie ružové okuliare dať dole a pozerať reálne na svet a možnosti , ktoré sa nám núkajú. Nie je všetko zlato čo sa bliští. Ani v materiálno svete, ani v o svete vzťahov. Pozor na ľudí, ktorí sa pretvarujú a sľubujú nesplniteľné. Ide im iba o to, aby získali nejaký prospech pre seba, nie pre Vás.

Štvrtok: Eso pohárov obrátene

Pohár trpezlivosti a lásky pretiekol. Precitlivenosť , strata nádeje, osamelosť, sklamanie v láske, neopätovaná láska, slepá ulička ... To sú len základné parametre dnešného dňa. Áno , poviete si , že to bude ešte horší deň ako včerajšok... No je to len to upratovanie vo vzťahoch , ktoré sme začali minulý týždeň. Nič nie je doživotne, a už zajtra môže byť lepšie. Nezabúdajme, že každý z nás dostane toho zlého len toľko koľko dokáže zvládnuť. A vždy aj v tom najhoršom je potrebné hľadať vyšší zmysel, pretože nakoniec zistíme, že nič lepšie sa vlastne ani nemohlo stať . Len vydržať J

Piatok: Kráľ mečov obrátene

Závan nového vetra, nových myšlienok, nových akcií. To je dnešný deň. Pozor však na to, že tieto nové myšlienky , akcie , lásky a vlastne čokoľvek nové nemusí byť aj to pravé. Veľmi si dajte pozor na rýchlosť s akou sa všetky tieto novinky udejú. Príliš rýchla zmena môže znamenať aj to, že sa začneme pozerať a venovať niečomu novému a úplne zabudneme na veci staršie, veci a ľudí, ktorí patria k nám a pomáhajú nám . Veľmi rýchlo a bez rozmýšľania vymeníme kus za kus. Ale poniektorí z nás až časom zistia, že ten nový kus bol chybný výrobok. Takže napriek tomu, že energia tohto kráľa je rýchla, skúsme trošku spomaliť a ubrať plyn. Aby sa v budúcnosti nestalo , že namiesto dnešnéhéo spomalenia nás osud zastaví úplne.

Sobota: Mág

A po prečisťujúcom týždni plnom zmien prichádza konečne ukľudnenie. Konečne máme dostatok vnútornej sily na nové vykročenie . Máme v rukách pomyselnú čarovnú paličku, máme všetky tromfy na dosiahnutie našich cieľov, ktoré sme si vytýčili už pred týždňom.

Nedeľa: Peťka holí

Karta nám naznačuje možné zmeny . Možno meníte byt, zamestnanie alebo vzťah. Po období hádok a problémov sa situácia začína stabilizovať . Je možná spolupráca , často aj bývalých súperov. Je to karta, ktorá naznačuje, že po hektickom období, kedy naša sústredenosť bola na bode mrazu, sa veci začínajú hýbať v náš prospech a my sa sústredíme len na tie najdôležitejšie veci.

Karty pravej lásky: Vnútorný kľud

Karta nám hovorí, aby sme našli svoju jedinečnosť a hodnotu. Boli samými sebou a ak to dosiahneme, tá práva láska určená pre nás k nám príde. Zapamätajte si : Vy ste vy, ste akí ste a je to tak dobre, nemusíte byť ničím a nikým iným ako už ste .

 

Tak ako ? Poznáme už odpoveď zo začiatku týždňa? Kde hľadať rovnováhu? Vo vnútri alebo okolo nás? Ja verím, že napriek tomu, že niektoré úlohy neboli práve najjednoduchšie, všetci sme ich zvládli na jednotku a náš život sa môže posunúť opäť aspoň o krôčik ďalej tým správnym smerom.

Krásny týždeň plný lásky a pohody praje Miška.

 

 

 

Výklad na týždeň od 23.9. – 29.9.2019

Tak a ani sme sa nenazdali a hneď v pondelok sa nám prihlási pani Jeseň. V celej svojej kráse samozrejme. J Vlastne celý nasledujúci týždeň bude v znamení príchodov, odchodov, smerovaní a hľadaní nových ciest , nových začiatkov... Ako prvá karta ešte pri miešaní nám vypadla karta veľkej arkány - VOZ, ktorá nám práve o tomto hovorí. A tiež o tom, že zmeny sú nevyhnutné a očakávané. Voz je rovnako ako naše myšlienky pripravený vydať sa spolu s nami za šťastím . Pretože práve to nás na konci tejto , možno aj neľahkej cesty, bude čakať .A to predsa stojí za nejakú námahu ...

Tak sa poďme spoločne pozrieť čo nás čaká v nasledujúcich dňoch :

Pondelok: Kráľovná pohárov

Jedným slovom LÁSKA J Deň naplnených prianí, pohody, krásnych emócií, pokoja a stability. Presne ako kráľovná na karte, ktorá je oblečená do nádherných jesenných farieb a víta nás plnou čašou lásky a pohody. Je to žena, ktorá pozná svoju cenu, je vyzretá a skúsená , nedá sa vyprovokovať k žiadnym nerozvážnostiam. Tento deň, je dňom kedy si po nedávnych ťažkých chvíľach našich karmických skúšok môžeme pokojne vydýchnuť a zhlboka sa nadýchnuť. J

Utorok: Cisár

Dnes nám budú vládnuť autority. Alebo môžeme urobiť autoritu sami zo seba. Je len na nás , tkorú cestu si vyberieme (viď týždenný výklad). Dnešku vládne mužská energia , prevláda rozum nad citmi, ktoré sme si naplno užili včera. Mali by sme sa zamerať na vyriešenie všetkých záležitostí, ktoré sme odkladali do kúta na horšie časy J Mali by sme sa snažiť do našich životov vniesť trošku viac disciplíny, poriadku, pravidiel. A možno si nájsť čas na to , aby sme si v kľude sadli, vzali papier a pero a začali kresliť svoje plány na najbližšie dni, týždne, mesiace...

Streda: Šestka mincí

Máme pocit, že naša predchádzajúca snaha sa vyplatila a my sme dokázali získať všetko po čom sme túžili. Dokonca aj viac . A práve dnes je ten deň, deň rovnováhy, kedy by sme nemali zabúdať sa o svoje zisky podeliť s ostatnými. Ziskami nemyslíme iba materiálne veci, ale práve možno tie , ktoré sa nedajú počítať na kalkulačke ani odvážiť váhou. Tie , ktoré sú v živote najdôležitejšie – láska, priateľstvo a pochopenie . Nájdime vnútornú rovnováhu práve tým, že sa o svoje šťastie dokážeme podeliť s ostatnými, že si na nich nájdeme viac času, že ich vypočujeme, že budeme v ich prítomnosti. Možno pre nás nepodstatná vec alebo čin, môže pre niekoho znamenať celý život.

Štvrtok: Osmička pohárov

Štvrtok bude presýtený energiou hľadania. Hľadania zmyslu nášho života, hľadania nášho nového smerovania. Všetko čo sme mohli dosiahnuť sme dosiahli, rovnako ako na karte , všetky naše sny sú zdolané a je čas si vytýčiť nové. Stojíme rovnako ako muž na karte a pozeráme do diaľky. Hľadáme cieľ, nový cieľ, nové smerovania. A preto by sme sa skôr ako sa vydáme na novú cestu, mali zastaviť , stíšiť sa a pozrieť sa do svojho vnútra. Aby sme zistili čo naozaj chceme .

Piatok: Osmička mečov

Na piatok a koniec týždňa táto karta nie je práve najvhodnejšia, ale čo už. Niekedy skrátka dokážeme svojimi myšlienkami vybudovať okolo seba hrubý múr a potom sa čudujeme , že sa cítime osamelo. A práve táto energia bude prevládať v piatok. Preto je len na nás ako sa k nej postavíme. Či spomenutý múr zboríme alebo pristavíme nový rad tehál. Je len na nás či budeme naďalej skrývať tajomstvá vo svojom vnútri alebo sa pokúsime veci vyriešiť .

Sobota: Rytier diskov

Po sebapoznávajúcom piatku tu máme konečne energiu pohybu. Vieme čo chceme, vieme čo nechceme, vieme ako to urobíme. Analýza posledných dní , nech sa nám mohla zdať ako na hojdačke, je za nami a priniesla výsledok , o ktorom sme hovorili hneď v úvode. Je čas sa pohnúť. Možno ešte nie dnes, ale už vieme , že to príde a tešíme sa na to. Naša tvrdá práca začína prinášať výsledky. Sme silnejší , odolnejší a cieľavedomejší. Vieme, že už nás nič nezlomí a nedostane na kolená, pretože už vieme čo máme robiť. Sú za nami dni plné premýšľania a hľadania a začína nový život J

Nedeľa: Veľkňaz

A ako na zavolanie prichádza nedeľa s energiou Veľkňaza. Lepšie zakončiť tento týždeň si ani neviem predstaviť. Prešli sme cestu sebapoznania, uvedomenia, vnútornej premeny. A dnes si máme konečne od všetkého oddýchnuť a nechať sa viesť. Našou intuíciou, naším vyšším JA. A stačí sa len zastaviť, vychutnávať nádhernú nedeľu so svojimi blízkymi a užívať si pocity pohody a lásky.

 

Karta pravej lásky: Jing a Jang

Rovnako ako tarotové karty aj táto kata len utvrdzuje to, čo sme si už hovorili. Nastal čas na nájdenie vonkajšej aj vnútornej rovnováhy. Rovnováhy v láske, v živote, v práci ....

Karta anjelov: Bohyňa sily

Stojte za svojimi rozhodnutiami , za svojimi snami. Len tak si vybudujete rešpekt a úctu ostatných.

 

Na záver mi neostáva povedať len to, že už teraz sa teším na nový týždeň. A verím, že aj Vy . Chcem Vám poďakovať za Vašu podporu a záujem. Som rada, že STE.

 

Vaša Miška

 

 

Výklad na týždeň od 16.9. – 22.9.2019

 

Celý tento týždeň sa nesie v znamení energie Šestky pohárov, ktorá nám hovorí o naplnení našich snov, v partnerstve, rodine , vzťahoch. Je to čas kedy zbierame úrodu našich predchádzajúcich činov. Sme šťastní , ak naše konanie bolo v súlade s našimi cieľmi a skúškami , a rovnako nešťastní ak sme zišli z našej cesty života.

Pondelok: Trojka holí

Je to energia karty, ktorá vedie k výsledku. Výsledku , ktorý sme si svojim konaním zaslúžili – či už sa nám bude alebo nebude páčiť. V tejto chvíli sú karty rozdané a je na nás len vytrvať , aby sa výsledok prejavil. Všetko čo sme mohli urobiť sme už urobili a ostáva nám len trpezlivo čakať ako dopadne naša skúška

Utorok: Kráľovná holí

V utorok sa naše nádeje , vôľa a vytrvalosť majú šancu premeniť na zrelosť a hĺbku našich emócií. Je tu deň ktorý je vhodný na city a lásku. Naplnenie vo všetkých stránkach emócií. Je to deň plný energie, a preto je dobré nájsť spôsob ako ventilovať , aby sme nevzblkli ako fakľa.

Streda: Deviatka mečov

Pozor na tento deň. Je veľká šanca, že zažijete stratu a ublíženie od najbližších ľudí. Od ľudí, ktorým veríte a nikdy by ste od nich zradu nečakali. Pozor však na izoláciu pri riešení tohto problému, máte vo svojom okolí dostatok naozajstných priateľov , ktorí sú tu na to, aby Vám pomohli.

Štvrtok : Páže pentaklov

Je to deň plný lásky, materinskej lásky, nových začiatkov. Je to deň vhodný na počatie potomkov. Na rozbehnutie nových projektov v práci, ktoré prinesú úspechy a majetok.

Piatok: Páže holí

Čistá ženská ohnivá energia, impulzívnosť, vášeň, optimizmus, sexuálna príťažlivosť, rozkoš, ale i náladovosť, emócie, neschopnosť hlbšej oddanosti či vytrvalosti. Skrátka deň, ktorý v sebe nesie rozporuplnosť ženskej povahy J Je to nevyspytateľný deň ako sú všetky ženy..

Sobota: Eso pentaklov

Konečne víkend a s ním spojená energia víťazstva, oddychu , dosiahnutia úspechu a uznania. Po celom týždni konečne môžeme užívať zaslúžený oddych a hojnosť všetkého. Je to skrátka šťastný deň

Nedeľa: Hviezda

A na záver týždňa tu máme kartu veľkej arkány. A tá sama o sebe hovorí, že energie soboty prebiehajú aj dnes a dokonca ich výsledok a priebeh je osudový. Je to naozaj často začiatok šťastného obdobia, kedy ťažké skúšky posledných dní končia a my si môžeme začať vychutnávať zaslúženú odmenu. Je to deň plný hojnosti, citov, nových nádejí. Nádherná karta na záver týždňa

 

Vzťahy:
Karty: Pocit vlastnej hodnoty, vnútorný kľud a citová sloboda

 

Tieto karty nám naznačujú tendencie tohto týždňa: Až potom ako nájdeme svoju vlastnú hodnotu, sebalásku a rovnováhu, nájdeme vlastný kľud. Až nájdeme vlastný kľud , môžeme nájsť citovú slobodu a uvedomiť si , že nikto nás nebude mať nikdy radšej ako my sami seba. To je to najdôležitejšie vo vzťahoch. Nájsť vlastnú hodnotu , mať rád sám seba a byť šťastný sám so sebou, aby sme mohli robiť šťastnými aj ostatných . Ak sa oslobodíme vo vnútri, oslobodíme sa aj navonok, bez toho , aby sme prestali milovať a byť milovaní. Pretože len ten kto miluje sám seba dokáže lásku rozdávať aj iným .

Posolstvo anjelov:
Bohyňa posvätnej cesty:

Vzdajte sa logiky a dôverujte svojim pocitom

 

Prajem nám krásny  a pohodový týždeň .

 

Vaša Miška

 

Výklad kariet na týždeň od 9.9.2019 do 15.9.2019 pre všetky znamenia

Celková energia týždňa sa bude niesť v znamení karty Eso holí, to znamená , že nás čaká celkom ohnivý týždeň. Všetky udalosti počas týždňa sa budú diať rýchlo a je potrebné si dať pozor na zbrklosť. Na druhú stranu počas tohto týždňa sa môžeme pripraviť na nové nápady, projekty, vzťahy... je potrebné sa preto sústrediť na dosiahnutie cieľa a veriť si , že dokážeme všetko čo si zaumienime.

Pondelok : Dvojka mečov obrátene:

V pondelok je potrebné si dať pozor na slepú dôveru v niečo alebo niekoho. Je potrebné si dať dole z očí ružové okuliare a pozrieť sa pravde do očí. Niekto komu slepo dôverujete Vás podvádza, klame a zavádza. Vy to možno aj vidíte, ale nechcete tomu uveriť, pretože by to znamenalo, že je potrebné k tomu zaujať nejaký postoj . A to by ste mali. Prešľapovanie na mieste vec nevyrieši a problém sa bude iba zväčšovať. Môže sa jednať o osoby vzdušných znamení – Vodnár, Blíženci, Váhy s tmavým vlasmi a svetlými očami , veľmi inteligentné osoby a práve preto nebezpečné J

Utorok: Deviatka mincí

Utorok je prestúpený energiou blahobytu. Je možné kupovať nový nábytok, auto, byt ...Máme pocit, že sme dosiahli vytúženého pocitu šťastia. Mnohí budú mať pocit, že najlepšie sa cítia keď sú sami so sebou. A je to pravda. Ak je človek spokojný vo svojom vnútri , všetko navonok ide ľahšie. No má to aj druhú stránku mince – a na tú si dávajte pozor. Ak ste spokojní dnes sami, už zajtra sa môžete cítiť osamelí. A preto nezabúdajte na priateľov a partnerov. Najväčšie šťastie je vtedy keď sa máte s kým o neho podeliť.

Streda: Trojka mečov

Energia stredy je veľmi bolestivá. Budeme zažívať pocit krivdy, mnohí aj bolesť zlomeného srdca. Vnútorné trápenia sú tu na to, aby nás posunuli v našom živote ďalej. Niečo sa končí ale niečo nové zas začína. Pozor , aby ste zbytočne nepredlžovali pocit obete, nikomu a ničomu to neprospieva. Je potrebné nájsť vnútornú silu a pohnúť sa ďalej. Vytýčiť si nové ciele v živote a zranené srdiečko sa pomaly zahojí. Opäť v ňom bude svietiť slnko nádeje .

Štvrtok: Šestka mečov

Ešte včera vyzeral svet smutný a konečný. Dnes je nový deň a s ním aj nové príležitosti. A práve táto karta nám hovorí o novej ceste našim životom. Je potrebné sa po hlbokej analýze svojho vnútra nanovo nastaviť a vydať sa na cestu ku krajším zajtrajškom. Mnohí z nás podniknú aj skutočnú cestu za svojim snom . Je to skrátka deň splnených prianí a nových začiatkov. Problémy , ktoré Vás trápili sa akoby zázrakom vyriešia.

Piatok : Desiatka pohárov obrátene

V piatok , ako začiatok víkendu by ste mali najviac venovať svojim priateľom , rodine a známym. Je potrebné si uvedomiť, že aj keď máme všetko tak ako sme si predstavovali, sme spokojní v súkromí , všetko môže byť len dočasné. A práve preto , by sme tieto vzťahy nemali brať ako samozrejmosť ale budovať ich neustále každý deň. A dnes je práve takýto deň, keď je potrebné si dôležitosť priateľstva a lásky v živote uvedomiť a poďakovať za tieto dary.

Sobota: Šestka holí obrátene:

Dnešný deň by sme si mali prestať robiť starosti z budúcnosti. Aj keď to nevyzerá momentálne ružovo, všetko je na dobrej ceste. Možno je len potrebné sa zamyslieť skôr ako niečo vykonáme. Možno je dobré nezaspať na vavrínoch úspechu ale pokračovať v činnosti a zdokonaľovaní svojho života stále ďalej. Vyhliadky na úspech sú stále lepšie a lepšie.

Nedeľa: SMRŤ

Karta veľkej arkány je aj kartou karmických úloh. Smrť neznamená tú skutočnú , ale ide o odchod niečoho starého, prežitého. Je to deň, kedy je potrebné sa zastaviť a premýšľať ako pokračovať vo svojej ceste životom. Urobiť si revíziu svojich rozhodnutí , názorov, postojov a činov. Pozrieť sa kam nás naše predchádzajúce rozhodnutia a myšlienky priviedli. Sme spokojní alebo nie?? Aké energie nám pomáhali sa rozhodovať? Počúvali sme svoju intuíciu alebo to bolo obyčajné ego, ktoré nám nedovolilo sa správne rozhodnúť a my dnes musíme prežívať dôsledky nesprávnych rozhodnutí. Je na každom z nás, aby sa zastavil a popremýšľal . Nikto to za nás neurobí, len my sami.

VZŤAHY:

Z kariet pravej lásky sme vytiahli tri karty: POCIT VLASTNÍ HODNOTY, BOŽSKÉ ŽENSTVÍ a SPŘÍZNĚNÉ DUŠE

Karty nám chcú povedať, že nech sa deje čo sa deje v našich vzťahoch , ak náhodou prežívame horšie obdobie, najdôležitejšie je si uvedomiť kto sme my. Nájsť svoju vnútornú silu a hodnotu. Pretože len v prípade, ak si budeme vážiť samy seba budeme túto energiu vyžarovať aj smerom k druhým . Musíme sa naučiť milovať samých seba , aby nás mohol milovať aj niekto iný. Naučme sa počúvať intuíciu , ktorá nás nikdy nesklame. Naučme sa byť vo vzťahoch trpezlivý, pretože rýchla cesta vedie k zániku. Naučme sa dôverovať a starať sa o iných rovnako ako o seba. A hlavne sa naučme, že len v prípade, že ostaneme za každých okolností samým sebou, môžeme si k sebe privolať spriaznenú dušu.

Posolstvo ANJELOV:

Anjel pravdy: Naučme sa vyjadrovať svoju pravdu jasne a s láskou. Naučte sa vyjadrovať svoje pocity priamo a jasne a všetko sa na dobré obráti. Dôverujte si !!!

Karty skrytej múdrosti: Ohnivý princ:

Táto karta nám len potvrdzuje to čo sme už vyššie písali. Je potrebné sa zastaviť, premyslieť svoje priania a sny a potom veriť. Pretože aj keď to tak nevyzerá v tejto chvíli, Vesmír nám práve tento týždeň ukáže jeho silu a veci sa začnú hýbať. Je potrebné však prekonať svoje ego a podeliť sa s ostatnými o svoje nadšenie, optimizmus a vieru v krajšie zajtrajšky.

Všetkým nám prajem krásny a pohodový týždeň.

Čarodejka Miška

Výklady sú spracované všeobecne pre všetky znamenia a preto je možné ,že nebudú rezonovať s každým jednotlivcom.

 

 

PrihláseniePartneri

 

 

 

 

Facebook