November 2023

Všeobecne

Spravodlivosť: Ako všetci vieme máme pred sebou karmický mesiac, kedy sa veci budú diať aj bez nášho pričinenia – či sa nám budú páčiť alebo nie, sú len pre naše dobro a vývoj duše.

Môžeme sa tešiť na rozhodnutia, ktoré budú rýchle , možno nie celkom uvážené ale určite potrebné. Budú sa týkať hlavne rozhodnutí či ostať a bojovať alebo to vzdať.

Niektorí sa budú rozhodovať v láske iní v pracovnej sfére.

Rozhodne v oboch prípadoch by sa mali spoliehať na svoju intuíciu a nechať sa ňou viesť. Výsledok bude stáť za to, prinesie bohatstvo lásky a financiíJ

Rada anjelov: Ste na správnom mieste , zhlboka sa nadýchnite a nechajte veci plynúť samé. Dôverujte behu vecí

Afirmácia: Mám radosť zo svojej práce, všetko čo robím, robím rád. Poznám svoje schopnosti a talent, ktorý môžem ponúknuť aj iným v mojom okolí. Ľudia so mnou radi spolupracujú a sú so mnou radi. Keď vyjadrujem svoje myšlienky , pocity a nápady ostatní ich vítajú s ľahko chápu.

 


 

Vodnár

Mág: Všetko je možné v tento mesiac. Máte silu a vedomosti, skúsenosti a rozvahu uskutočniť všetko potrebné pre Váš krajší život. Vaše sny sa stávajú skutočnosťou. Do Vášho života vstupuje láska a vášeň. Pre mnohých Vodnárov bude tento mesiac naplnením ich snov a túžob. Verte, že prichádza čas splnených prianí. Aj Vy si zaslúžite byť šťastní. Buďte pripravení na zmeny, ktoré prídu náhle, neohlásene. Máte skvelú intuíciu, ktorú počúvajte, aby ste sa správne rozhodli. Máte silu na uskutočnenie zmien , ktoré Vám vstúpia do života. A možno skúste menej premýšľať a viac dôverovať svojim pocitom, aj keď to nie je práve Vaša silná stránka, práve teraz je čas vyskúšať si to. Všetko staré a prežité, nepostačujúce či mrtvé musí preč, aby bol priestor na nové dobrodružstvá života.

Rada anjelov: Archanjel Michael stojí pri Vás a pomáha Vám pri opúšťaní všetkého prežitého , všetkého čo už neslúži Vám ani Vášmu poslaniu. Zbierate plody Vášho úsilia a čoskoro príde na splnenie Vašich snov. Všetko má svoj čas , príčinu aj následok. Nebojte sa požiadať o pomoc nás. Všetko sa stane presne vtedy, keď budete na to pripravení.

Afirmácia: Láska k sebe samému a radostné , šťastné myšlienky sú najrýchlejšia cesta k vytvoreniu krásneho života. Hľadám poznanie v sebe samom, počúvam svoje myšlienky a srdce . Odpustenie ma oslobodzuje od minulosti a dovoľuje mi žiť v prítomnosti. Odpúšťam sebe aj iným a som voľná/ý.


Ryby

Koleso šťastia: Tento mesiac bude venovaný hlavne ženám v znamení Rýb. U mužov to bude mesiac, kedy sa budú v ich živote riešiť záležitosti v spojitosti so ženami (samozrejme nie len v znamení Rýb). Čas sa zastavil na pomyselnom konci a samozrejme aj začiatku, koleso sa otočilo a jedna etapa života je u konca. Je čas na premýšľanie a vyhodnotenie ako to dopadlo. Prinieslo Vám to šťastie a lásku alebo to bolo skôr o odchodoch a padaní masiek? Rozhodnutie ako ďalej a či vôbec je len a len na Vás. Máte moc zmeniť svoj život k lepšiemu , máte na to silu aj odhodlanie. Nič Vás už nezastaví v ceste vpred. Stačí si dať dole ružové okuliare a priznať si skutočnosti. Ponorte sa do svojich myšlienok , zbúrajte staré pomyselné múry, ktoré Vám bránia v rozlete a hľadajte šťastie. Možno je pri Vás už dlho, len ste ho nechceli vidieť. Vaša vášeň pre zmeny rozpustí všetok ľad, ktorý Vám bráni v ceste. A z podvedomia sa vynoríte ako silnejší človek .

Rada anjelov: Počúvajte svoju intuíciu. Vaše telo a myseľ prijíma presné inštrukcie od Boha. Začnite využívať svoje vedomosti a znalosti. Verte vnútornej múdrosti . S láskou prijmite všetky zmeny tak ako sú pre Vás pripravené.

Afirmácia: Verím si. Dôverujem sama/sám sebe, že všetko čo robím je pre moje najvyššie dobro a najväčšiu radosť . Môžem sa uzdraviť na všetkých úrovniach, prijať všetky časti samého seba - nielen tie ktoré sa mi páčia, ale všetky , seba samého. Starám sa o seba . Keď mi život začne pripadať príliš ťažký, odkladám všetky veci bokom a vytváram si priestor na hru. Žijem naplno.


Baran

Svet: Niečo sa končí a niečo začína. Jeden cyklus je za Vami a nový sa práve začína. Praskla bublina klamstiev a záhad, ktoré Vám nedávali spať. Možno ste aj Vy niečo tajili a teraz je koniec. Je čas postaviť sa životu čelom a všetky tiene a problémy sa stratia. Vyriešia sa . Možno to chvíľu potrvá kým sa veci dajú na pravú mieru ale to nevadí . Ste morálnym víťazom v tejto bitke. Máte šancu veci usporiadať a vytvoriť tak novú budúcnosť, lepšiu a spokojnejšiu . Tak na čo váhať a trápiť sa? Máte pri sebe verných priateľov, ktorí Vám vo všetkom pomôžu. Pre niektorých Baranov sa doriešia aj úradné záležitosti, ktoré ich trápili v poslednej dobe. Niektorí zasa medzi svojich priateľov zaradia nové známosti, ktoré Vás čakajú . Takže vyhoďte zo svojich myšlienok a života nepotrebné a tešte sa na nové skúsenosti a zážitky .

Rada anjelov: Pomáhame Vám hovoriť pravdu, nech je akokoľvek bolestivá. Nastal čas transformácie a uzdravenia Vašich deštruktívnych návykov a závislostí. Očakávajte neočakávané. Pomáhame Vám zhmotniť Vaše sny a potreby .

Afirmácia: Všetky moje vzťahy sú obklopené kruhom lásky. Všetci sme žiakmi aj učiteľmi navzájom. Keď mením svoje vedomie a odpúšťam všetkým ktorým musím odpustiť, objavujú sa liečivé zázraky života. Spájam sa sám so sebou a odpájam sa od všetkého čo ma ruší na mojej ceste vývoja.


Býk

Veľkňažka ukazuje na mesiac plný zázrakov ako aj prekvapení. Barani by mali v tomto mesiaci naplno využívať svoju intuíciu . Mali by si dávať pozor na nevypovedané a nedopovedané veci. Ak počúvame srdcom , počúvame najlepšie. Nie všetko čo je dôležité pre náš život je povedané nahlas. Je čas si pospomínať na krásne chvíle, ktoré Vám dodávali silu . Momentálne sa nachádzate v stave, akoby ste si nevedeli vybrať ktorou cestou sa dať. Máte pocit, že ste už všetko skúsili a nič Vám neprináša šťastie a pohodu. A pritom stačí tak málo. Upriamte svoje myšlienky na niečo krásne, spomeňte si na svoje sny a tie sa začnú premietať do Vášho života tak rýchlo až nebudete chápať. Všetko je možné. Verte a uzdravíte svoje vnútro, ktoré je plné bolesti a sklamania. Nezabúdajte že aj po najväčších búrkach vysvitne slnko a dokonca máte možnosť vidieť aj dúhu, ktorá prináša lásku a šťastie .

Rada anjelov: Načúvajte svojim myšlienkam, pretože sú to správy od nás. Partnerstvo, na ktoré čakáte je požehnané a predurčené k veľkému úspechu. S láskou dosiahnete všetko. Verte tomu čo vidíte svojím vnútorným okom rovnako ako svojimi očami. Vaše sny sa stávajú skutočnosťou rýchlejšie ako by ste si predstavovali , stačí len dôverovať nám a byť trpezlivý.

Afirmácia: Počúvam hlasu svojho tela a vidím sa zdravý/á. Preberám zodpovednosť a som si vedomá/ý toho, že môžem urobiť všetko preto aby som zmenila svoj život k lepšiemu. Robím ďalší krok na ceste k uzdraveniu tela a duše. Vystupujem z role obeti , nie som už bezmocná bábka, prijímam a uvedomujem si svoju silu. Zmyslom života je radosť z objavovania a oslavovania toho kto v skutočnosti som .


Blíženci

Pustovník naznačuje , že je čas na retrospektívu. Čas na zastavenie sa . Čas opýtať sa svojho vnútorného učiteľa na hodnotenie svojho života. Som šťastná/ý? Som na správnej ceste? Čo môžem urobiť pre zlepšenie svojho bytia? Je to čas na hľadanie samého seba. Na zrúcanie starých komplexov, negatívnych myšlienok, zabehnutých tradícií, ktoré nikam nevedú. Je čas na zmenu. Ak by sa Vás niekto opýtal čo Vás robí šťastnými, asi by ste nevedeli odpovedať. Máte pocit, že ste už vyskúšali všetko, a nič nefunguje. A pritom stačí sa len zastaviť, spomenúť si na podstatu Vášho bytia. Spíšte si zoznam prianí, ktoré ste mali v detstve a pozrite sa koľko z toho sa Vám už splnilo. A rovnako tak si urobte zoznam vecí, ktoré by Vám práve teraz urobili radosť. A pustite sa do plnenia. Staré a nefunkčné nechajte za sebou a nebojte sa vykročiť , pretože aj ten najmenší krok znamená zmenu ktorá sa časom dostaví. Nebojte sa urobiť aj zmeny v rodine – pôvodnej či novej, pretože len v prípade ak sa vyjasnia nezrovnalosti a pochybnosti môže sa začať nový cyklus.

Rada anjelov: Archanjel Michael stojí pri Vás a odkazuje, že ste plný lásky a ste milovaní rovnako ako bábätká. Ste pod ochranou . Prišiel čas na preskúmanie romantiky a tvorivosti vo svojom živote. Čakajte veľké šťastné zmeny. Tým ako sa stávate citlivejším a vnímavejším voči rôznym energiám, začínate pozerať na vzťahy a činnosti inak ako doteraz.

Afirmácia: Moja plná prítomnosť je ten najväčší dar , ktorý dávam sebe aj ostatným. Život prebieha práve teraz a tu. Milujem a prijímam sám seba tu a teraz. Živote sa stávam sám sebe najlepším priateľom , človekom , s ktorým je pre mňa radosť byť. Prepúšťam emocionálnu záťaž svojich vnútorných presvedčení z minulosti, aby ma v prítomnosti nezraňovala. Som v bezpečí.


Rak

Blázon naznačuje nové začiatky. Vaša viera Vás uzdraví. Máte pod nohami konečne pevnú pôdu, aj keď si to ešte nemyslíte. Ste pripravený na zmenu s ľahkosťou ako sa malé mačiatko hrá s motýlikom . Stačí sa len rozbehnúť a nebáť sa. Všetky bolesti a strachy nechajte za sebou, ste vyliečený. Dôverujte vesmíru, že pozná načasovanie a miesto. Je čas zberať dary, ktoré sú tu pre Vás od života pripravené. Pre niekoho z Vás to bude nová láska, pre iného zas finančné ohodnotenie či povýšenie v práci. Všetko máte na dosah ruky, tak sa len načiahnite a berte čo Vám život ponúka. Pretrhnite reťaze ktoré Vás spútavajú v rozlete. Bavte sa ako malé deti , bezprostredne a s ľahkosťou, no pritom dávajte pozor, aby ste nepodľahli príliš pokušeniam , ktoré by Vás mohli neskôr mrzieť.

Rada anjelov: Anjel Uriel odkazuje, aby ste dávali pozor na svoje myšlienky a sny , ktoré prichádzajú ako odpoveď na Vaše prosby. Čoskoro už získate obnovený pocit vnútorného nasmerovania a zmyslu života. Na kúsok papiera si spíšte všetky svoje obavy , starosti ale aj túžby a priania a vložte tento zoznam do špeciálnej krabičky nazvanej „Božia schránka“. To Vám umožní sa uvoľniť as dôverou sa odovzdať Bohu , tak aby Vám pomohol.

Afirmácia: Milujem seba samého práve teraz a tu. V procese odkrývania a uvoľňovania starých negatívnych častí seba samého som k svojmu vnútornému dieťaťu láskavý/á a nežný/á. Viem , že vesmírna sila je všade , v každom človeku , mieste a veci. Som veľkorysý/á k sebe aj k druhým. Verím božiemu načasovaniu.


Lev

Viera/Veľkňaz ukazuje na plodný mesiac plný vnútorného hľadania nového smerovania. Hľadanie nových príležitostí v láske aj v práci bude dôležitou energiou. Niektorí budú mať pocit, že by najradšej utiekli z vlastného života. No to sa nedá. Každý sme tu pretože sme si to sami zvolili pred naším narodením. Svoj život máme vo vlastných rukách a máme možnosť ho prežiť v láske a spokojnosti. Je len na nás čo si vyberieme, ktorú stranu mince. Pozor na pokušenia , priama cesta nemusí byť tá správna. Celý život sa učíme , naša duša sa vyvíja a pri tom spláca staré dlhy. Preto sa nesnažte si veci uľahčovať, to by sa Vám vlastne vypomstilo. Čaká Vás nádherné stretnutie s osobou, ktorá bude v budúcnosti pre Vás veľmi dôležitá. Môžete jej veriť, a Vy to budete od prvého momentu vedieť. Je to osoba , ktorá k Vám prichádza z minulého života, aby Vám pomohla vo Vašom vývoji. Vo Vašom posune v živote.

Rada anjelov: Všetko zlé je za Vami a ste pripravení na šťastné zmeny. Nebojte sa a konajte. Uvoľnite svoje očakávania s dostanete to po čom už dlho túžite. Archanjel Michael Vám pomáha pretnúť a vyčistiť všetky väzby, ktoré majú pôvod v bývalých vzťahoch a prinášali Vám energiu strachu a deštrukcie. Dôverujte správnemu načasovaniu.

Afirmácia: Otváram životu nové dvere. Môj duchovný rasť ku mne prichádza neočakávane , ale viem že som v bezpečí . Žiadam o pomoc tak, ž si poviem čo chcem a dovolím aby sa to stalo


Panna

Súd naznačuje, že v tomto mesiaci prechádzate vyslobodením z nekonečných prieťahov pri riešení rôznych situácii . Konečne nastal čas na pohyb, na vyriešenie situácie. Či už k Vašej spokojnosti alebo aj nie. Niektoré Panny dostanú šancu vyčistiť si vzťahy. Ukončiť nefunkčné a naopak posilniť tie funkčné. Je potrebné sa na veci a situácie pozrieť z každej strany, nie len z tej Vašej. Možno ste príliš kritickí aj tam kde nie je potrebné. Čo tak prestať vidieť svet cez čierne okuliare a vymeniť ich za ružové? Možno aspoň na chvíľku, aby ste zistili aký môže byť svet krásny ak sa trošku zabavíte a usmejete namiesto trápenia a depresie. Nie je potrebné zbytočne zveličovať problémy, ktoré vlastne ani problémami nie sú. Naplnenie Vášho života a šťastie v rodine máte na dosah ruky, len sa stačí natiahnuť. Choďte viac so prírody a berte si príklad zo zvieracej ríše. Pokiaľ nejde o život , nejde predsa o nič.

Rada anjelov: Predstavte si samého seba v situácii ako úspešného a verte v pozitívny výsledok. Buďte pozorný k sebe aj ostatným a situácia sa zmení k lepšiemu. Vyjadrujte sa presne a nebojte sa nazývať veci pravým menom .

Afirmácia: Všetko čo robím , hovorím alebo si myslím je v súlade s pravdou. V mojom živote je všetko dokonalé a správne. Vždy mám na vybratie. Je ľahké zmeniť myšlienku alebo vzorec chovania, pokiaľ verím že to ide. Je čas urobiť rozhodnutie na ktoré som pripravený/á. Verím v božiu pomoc.


Váhy:

Smrť naznačuje zmeny, ktoré sú nevyhnutné pre Vás milé Váhy. Nastal čas zmien, ukončenie jedného cyklu, etapy života , aby mohla prísť nová a lepšia. Neustály boj s veternými mlynmi Vás vyčerpáva a neprináša úľavu. Myšlienky neustále prúdia a nenechajú Vás odpočívať ani v noci. Je čas sa rozhodnúť ako ďalej, ukončiť nefunkčné a zastarané. Nazrite do svojho vnútra . aby ste našli ten malý plamienok vášne a šťastia čo sa tam skrýva pod nánosom strachu a trápenia . Očakávajte správy, ktorá potešia Vaše srdiečko. Prichádza osudové zmena, ktorá bude pre Vás splnením sna o partnerovi. Hviezdy sú Vám naklonené, len sa nebojte vziať svoj život do vlastných rúk a oslobodiť sa od minulosti. Inak nebude miesto pre skvelú a šťastnú budúcnosť.

Rada anjelov: Dôverujte . že ste na správnej ceste aj keď ešte nevidíte svetlo na konci tunela. Vzdelávajte sa a čítajte duchovne založené knihy a príspevky. Pýtajte a žiadajte nás anjelov o pomoc. Nájdite rovnováhu vo svojom vnútri, zamerajte sa na vyššie princípy a my Vám pomôžeme zorganizovať Váš život a priviesť šťastie do Vášho srdca.

Afirmácia: Všetko čo robím je moja vedomá voľba. Moje slová vytvárajú moju realitu. Počúvam sa a nehovorím nič čo by som nechcel aby sa stalo mojou realitou. Mám nekonečnú zásobu lásky, ktorú rozdávam. Čím viac lásky dávam, tým viac jej dostávam. Som najlepšou verziou samého seba


Škorpión

Cisárovná: Pre Škorpiónov je mesiac november prelomový hlavne v oblasti vzťahov. V minulosti ste utrpeli straty, bolesti a sklamania, z ktorých ste sa veľmi ťažko spamätávali. Vytvorili ste si okolo seba ochranný múr, za ktorý ste nepustili nikoho, ale ani vy ste nemali odvahu prejsť za tieto brány.
Teraz však prichádza zmena a vy nájdete pokoj a odvahu zmeniť svoj život, svoje smerovanie. Uvidíte, že za hradbami ktoré ste si vytvorili je nádherný svet, ktorý Vám prinesie radosť, naplnenie vo všetkých smeroch života. Tak sa nebojte vykročiť.

Zahoďte staré vzorce správania a myslenia, Všetko čo Vás zväzovalo vi Vašom vývoji je preč, tak práve v tento čas je najlepšie si usporiadať myšlienky, a vybrať sa na na novú cestu so skúsenosťami, za ktoré ste tak veľa zaplatili.

Rada anjelov: Odpusťte seba aj iným. Vstaňte ako Fénix z popola s verte nám. Otvorte náruč a prijmite všetky dary, ktoré sme pre Vás pripravili.

Afirmácia: Opúšťam všetky myšlienky ktoré vyvolávajú zmätok, chaos, nedôveru a strach. Sú úplne odstránené z môjho života. Som vďačný za pochvalu, neodmietam komplimenty , uvedomujem si svoju hodnotu a som cítim sa ako hviezda, ktorá žiari pre seba aj pre iných . Komplimenty sú ako vitamíny na podporu sebadôvery.


Strelec

Miernosť: Naznačuje mesiac , ktorý sa bude niesť v znamení premýšľania a rozhodovania, a to hlavne v oblasti vzťahov. Niektorí môžu o svoju lásku bojovať , brániť ju a iní zas nájsť tú správnu osobu , ktorú tak dlho hľadali. Všímajte si všetky znamenia, ktoré Vám vesmír posiela, možno je to osoba, ktorá ide s Vami životom už dlhú dobu, len ste ju brali ako samozrejmosť. Očakávajte správy , ktoré Vám zmenia život. Prípadne niektorí Strelci nájdu v sebe silu a nádhernú správu pošlú , ktorá zmení život nielen im ale aj druhej osobe.

Rada anjelov: Vaše prosby boli vypočuté. Niekto koho milujete na Vás práve myslí. Je tu čas zberu úrody, ktorú ste zasiali . Verte v správne načasovanie a silu vesmíru.

Afirmácia: Som štastná/ý. Som vďačná/ý za malé aj veľké dary života. Kochám sa krásou sveta, radujem sa z maličkostí a učím sa z lekcií , ktoré mi život pripravuje. Používam silu svojej mysle a slobodnú vôľu, aby som robila to o čom viem, že je správne. Dôverujem sama/sám sebe.


Kozorožec

Vež: Rozpad a chaos je energia charakteristická pre tento mesiac . Niečo musí skončiť , rozbiť sa na márne kúsky, aby mohlo vzniknúť niečo nové. Aby aj do tmavých zákutí Vašej mysle a duše mohlo zasvietiť slniečko a priniesť nové myšlienky, nové skúsenosti , nové priateľstvá. Je čas sa vyliečiť zo svojich trápení , smutné myšlienky zanechajte a hľadajte to pekné pre čo sa oplatí žiť. Sú tu nové príležitosti, ktoré sa k Vám doslova rútia, tak sa ich nebojte využiť. Jediné čo musíte urobiť, je rozhodnúť sa pre krajší zajtrajšok. Nebojte sa vyliezť zo svojej kukly a vytvorte nádherného motýľa, ktorý bude pre všetkých aj pre Vás prinášať šťastie a lásku.

Spomeňte si na verných priateľov a ľudí, ktorí stoja po Vašom boku za každých okolností. Zabávajte sa a užívajte si život tu a teraz. Nie je potrebné čakať na ..... ničo čo ani nemusí prísť. Život sa má žiť a nie prežiť čakaním.

Rada anjelov: Nastal čas zbaviť sa starých a negatívnych myšlienok, pocitov a energií. Prečistite si okolie aj seba. Verte a nasledujte svoju vieru v lepšiu budúcnosť. Verte a situácia sa zlepší . Venujte pozornosť svojim myšlienkam , pretože predstavujú božie vedenie, o ktoré ste žiadali v modlitbách.

Afirmácia: Mám odvahu zmeniť seba . Je čas sa rozhodnúť , zmeniť svoje myšlienky a činy. Prežívam kľud a užívam si život. Viem všetko čo potrebujem vedieť v správny čas a na správnom mieste. Každý z nás je spojený s vesmírom a životom . Verím si

 

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 2 pripojení

Partneri