Utorok 17.12.2019

Nádherný deň plný nádeje a lásky. Čo viac si priať ako prítomnosť svojich milovaných . A práve to je to najdôležitejšie v tomto predvianočnom čase si uvedomiť. Aj keď po celý rok sa naháňame za „nepodstatnými“ materiálnymi vecami, beháme životom ako v labyrinte kde hľadáme cestu za snom, a nakoniec prídeme na to, že dôležité je niečo úplne iné. Nemateriálne. A to je posolstvom dnešného dňa. Nájsť stabilitu v kruhu rodiny a priateľov, kolegov...

 

 

Utorok 10.12.2019

A rýchle správy idú aj dnes. Pozor by sme si mali dávať hlavne na správy a tajomstvá týkajúce sa našich vzťahov. Pracovných ale aj tých najbližších. Pozorne si prezrite zmluvy, ktoré sa chystáte podpisovať, opätovne si preverte všetky informácie ak stojíte pred nejakým rozhodnutím. Prípadne si tieto závažné rozhodnutia a podpisy zmlúv nechajte na lepšie dni.

 

 

 

Utorok 3.12.2019

Chaos , ktorý sme včera spomínali je tu snami aj dnes. Chceme všetko a hneď , bijeme sa za svoje práva a snívame svoje tajné sny. Nebojme sa vykročiť im vpred. Je tu čas stretnutí s priateľmi, nečakanej radosti a zábavy. Veď je tu čas vianočný. Dávajme si pri tom všetkom jedine pozor na myšlienky, aby sme si nezhmotnili to čo by nám nakoniec radosť neprinieslo. A preto je lepšie niekedy urobiť kompromis ako bojovať s veternými mlynmi.

 

 

Utorok 26.11.2019

Utorok je vhodný deň na skludnenie , rozvahu a stíšenie sa. Možno sa nám zdá , že niektoré veci sa nevyvíjajú tak ako by sme chceli, ale nezúfajte. Všetko ide presne tak ako má. Aj počas túry sa musíme z času na čas vyhnúť nejakej prekážke, ale len preto, aby sme si neublížili. Tak je to aj v živote. Možno cesta k úspechu nie je rovná, ale cieľ áno. A na to myslite v čas, ak by ste sa necítili práve najlepšie

 

 

 

Utorok 19.11.2019

Dnes je skutočne výnimočný deň. A to nám dokazuje hneď prvá karta Mága. Všetko je možné. A aj nemožné sa stáva možným. Máme dostatok sily a odvahy , miernosti a rozvahy, zábavy a pohody, vytrvalosti a pokory, aby sme dosiahli odmenu . Pre niekoho to bude nová známosť, nový posun vo vzťahu, pre iných zas víťazstvo na poli kariéry. No všetci máme jednu vec spoločnú. Len s optimizmom prekonáme poslednú horu ktorá nám bráni vo výhľade na krajšiu krajinu splnených prianí.

 

 

 

Utorok 12.11.2019

V podobnom duchu ako v pondelok sa bude niesť aj dnešný deň. Opäť tu máme zastavenie sa a hľadanie rovnováhy v našom živote. My už dávno vieme odpovede na naše otázky, len si skrátka musíme nájsť čas a pohľadať ich v sebe. Prichádza správa, ktorá nás zavedie ku šťastiu. Dnešný deň budeme hľadať rovnováhu medzi srdcom a hlavou, medzi citmi a myšlienkami, medzi sebou a tými druhými. Kto vyhrá? Alebo žeby remíza? Je potrebné si udržať otvorenú myseľ a prijať všetky myšlienky , ktoré sa nám v dnešný deň ukážu. A keď ich prijmeme za svoje a stotožníme sa s nimi, môžeme ich naučiť aj našich blízkych. A hne´d bude svet krajší .

 

Utorok

A máme tu nový deň. Aj keď s podobnými energiami ako včera – karta Svet a Veľkňažka. Je to deň kedy sa opäť potvrdzuje, že sa niečo končí a niečo nové začína. Už včera to začalo, a zrejme tie energie sú silnejšie ako sme si mysleli a tak to pokračuje aj dnes. Sme ako ten blázon na karte, ktorý má pred sebou celý svet. Všetky ročné obdobia, všetky živly.. len sa skrátka rozhodnúť, ktorým smerom sa vydať. Jediné čo musíme je počúvať svoju intuíciu, ktorá sa s prichádzajúcim mesiacom v Škorpionovi stále znásobuje. My už dávno vieme čo je pre nás to najlepšie, no často to nechceme počúvnuť, pretože by nám to mohlo spôsobiť traumu z toho, že sa budeme musieť s niečím alebo s niekým rozlúčiť, aby sme mohli niečo alebo niekoho nového stretnúť. A keďže vopred nevieme kedy a čo alebo koho stretneme tak sa skrátka necháme ovládať našim strachom. Ale to nemusíme, pretože naši anjeli nám posielajú odkaz, že sú tu s nami , pripravení liečiť nás . Sú pripravení pomôcť nám prekonať naše strachy, naše hranice ktoré sme si sami určili. Sú pripravení nám ponúknuť náš vnútorný kľud. Len ich o to musíme poprosiť. A veriť im. Pretože oni sú naši najvernejší priatelia, ktoré sú vždy pri nás keď ich zavoláme. Tak to skrátka v tento deň skúsme. Skúsme si nájsť chvíľku sami pre seba a pozhovárať sa s naším anjelom, požiadať o pomoc a poďakovať. Za všetko čo pre nás robia, za to že sú s nami. A deň bude hneď naplnený nádhernou anjelskou energiou.

 

Krásny utorok praje Miška

 


 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 7 pripojení

Partneri