Novinky

veľkňažka

Karta je spojená hlavne so ženskou stránkou života, predznamenáva zrodenie nového - nápadu, myšlienky ale aj dieťaťa.

 

Je to aktívna karta, ktorá dáva otázkam jednoznačnú odpoveď ÁNO :)

 

Ak je karta obrátená, môže ísť o proces znovuzapojenia sa do spoločenských aktivít.

Táto karta vyplýva, že informácie, ktoré boli predtým skryté , sú teraz v procese odhalenia ... Táto karta ukazuje, že celá myseľ je naplnená s novými nápadmi a možnosťami ...

Táto karta naznačuje, že by k Vám mohli prísť tajné informácie ... To naznačuje, že ste vstúpil do vyššej polohy vedomostí, múdrosti, duchovného uvedomenia ... Táto karta tiež naznačuje "ženu, ktorá je zbožňovaná" ...

 

Vo financiách znamená čas položiť si otázku či naša honba za majetkom je vyvážená duchovnému poslaniu a zisku.

 

V zdravotnej otázke ukazuje na nutnosť skľudnenia mysle a odpočinku., meditácie, ale ukazuje aj na možné problémy s vnútornými žľazami a chodidlami. 

 

Čo je to karma?? Myslím, že väčšina z vás vie , ale pre tých čo len matne tušia trošku vysvetlenia:

Karma je niečo čo si prinášame na Zem v okamžiku nášho narodenia. Je to súbor našich nezvládnutých úloh z minulých životov. Je to "domáca úloha" ktorú sme sa rozhodli pred našim narodením vykonať práve v tomto živote.  To znamená, že každý z nás si svoj údel - starosti aj radosti vybral už prd narodením . Sami sme si stanovili aké ťažké obdobia a skúšky nás čakajú. Náš súčasný život je pre našu dušu školou duchovného rastu, ktorá nás buď posunie a kúsok ďalej alebo nechá opakovať ročník :)

Zákon karmy pôsobí presne podľa Newtonových zákonov o príčine a dôsledku . Z toho vyplýva, že ak v tomto živote niekomu ublížime, tak v budúcom sa s týmto človekom opäť stretneme , aby sme si svoje dlhy vyrovnali. Kľudne to môže byť aj v opačnom pohlaví, za iných podmienok a vzťahov, ale pôvodný problém je rovnaký. Karmickú reťaz je možné pretrhnúť len jediným spôsobom  - uvedomením si karmickej záťaže a vedomým odpustením . Karmickú reťaz môže pretrhnúť ktokoľvek, kto je ňou zviazaný.

Ako sa prejavuje karmická záťaž v našom živote? Napríklad tým, že sa narodíme do zlých rodinných podmienok, bez lásky a podpory,alebo odmala nás trápia závažné choroby, prípadne v rodine sa opakujú nešťastia či náhle úmrtia. Handicapy, sklony k samovražde, problémy s partnermi, neplodnosť, strata majetku, problémy v práci  - toto všetko sú naše karmické úlohy , ktoré sme sa rozhodli prijať a prekonať. Preto nemá zmysle sa sťažovať na zlý osud, ale prijať ho a snažiť sa ho zvládnuť. Pretože tieto úlohy sa pred nami budú odohrávať dovtedy kým ich nepochopíme a neprijmeme, tak prečo to neurobiť teraz? Prečo nezačať práve dnes so svojou premenou na lepšiu bytosť?

Po narodení naša myseľ zabúda všetko z minulých životov, pravdu si pamätá iba Duša. Malé detičky sú v spojení s Dušou, preto často komunikujú s anjelmi, a duchovnými bytosťami. No postupne preberajú vzorce chovania spoločnosti, kde to nie je žiadúce, a preto sa odpútavajú od Duše a jej pravdy.

Karmalógia je názov pre karmickú numerológiu , ktorá sa zaoberá vplyvom karmickej rodovej záťaže a jej dopadom na súčasný život. Z dátumov rodičov ako aj nás samých a našich detí zistíme podobenstvo odovzdaných karmických úloh a zároveň ponúkneme možné riešenie . Ak zmeníme aspekty karmických nastavení, môžeme zmeniť udalosti v našom osude. Od nášho rozhodnutia záleží či sa staneme pánmi svojho osudu :) Hoci si to neuvedomujeme, svojím narodením sme sa zapísali do školy - do školy duchovného učenia. Tak ako v klasickej škole musíme postupne prejsť jednotlivými skúškami a triedami, tak aj v tejto duchovnej je to podobné. Dovtedy budeme približne v rovnakom prostredí za rovnakých podmienok,dokiaľ sa nám nepodarí zložiť svoju skúšku a posunúť sa ďalej. Súčasne získame rozvinutejšiu inteligenciu a osvietenejšieho ducha , aby sme mohli podstupovať stále náročnejšie skúšky až kým sa z nás nestane majster:)

 

Reinkarnácia a zákon karmy jasne a vyčerpávajúco vysvetľujú, prečo je niekto zdravý, iný chorý, prečo niekto nemôže mať deti, iný žije v chudobe.  Pojmy ako karma, reinkarnácia, numerológia či astrológia sa bežne nachádzali aj v Biblii, no odstránili ich  po koncile v roku 553. Našťastie niektoré zmienky tam ostali dodnes.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto je online

Máme hostí: 2 pripojení

Partneri

 

 

 

 

 

Počítadlo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes22
mod_vvisit_counterVčera94
mod_vvisit_counterTento týždeň213
mod_vvisit_counterTento mesiac1441
mod_vvisit_counterSpolu95723

Facebook