Pustovník:

Rok 2024 bude pre mnohých z nás časom zastavenia a hľadania vnútornej sily a spravodlivosti vo svete aj v nás. Všetky dôležité informácie a skúsenosti máme v sebe, je len potrebné nájsť vnútornú silu si pozrieť aj temné stránky našej osobnosti a vyrovnať sa s nedostatkami. Sme na rozmedzí dvoch svetov – minulého aj budúceho, ale je len na nás ako sa rozhodneme naložiť so všetkými vedomosťami ktoré máme k dispozícií. Je čas liečenia starých rán, búranie starých a nefunkčných vzťahov, barikád, prežitých situácii, aby sme mohli začať novú kapitolu nášho života tu a teraz. Je to karmický rok, ktorý nám prináša úrodu ,ktorú sme zasadili pred mnohými rokmi. Aká BUDE??

Veci a udalosti sa budú diať rýchlo a často bez prípravy. No vždy k nášmu dobru. Každú skúšku berme ako dar od života na nový začiatok. Vždy je to len o uhle pohľadu – či je pohár poloplný alebo poloprázdy... presne tak sa budeme cítiť aj my tento rok . Kocky sú hodené a musíme hrať len s tým čo máme v rukách a to nie je práve málo. Na cestu nám bude svietiť aj svetlo dúhy, a to má predsa tie najkrajšie farby sveta. Takže sa máme na čo tešiťJ

 

Vzťahy: Tento rok vzťahom bude priať ako snáď žiaden iný už dlho neprial. Mnohí z Vás sa môžu tešiť na vyriešenie svojej situácie, na posun vo vzťahoch na vyšší level, na založenie rodiny , žiadosti o ruku, v živote iných sa objaví konečne princ na bielom koni, vysnívaný princ, na ktorého ste čakali celý život. Skrátka život konečne ukáže svoju krajšiu tvár. A aj tam , kde dlho bola tma zasvieti slniečko lásky a šťastia a presvetlí všetky kúty našej duše.

 

Práca: Po pracovnej stránke nás čaká ťažší rok. Mnohí z nás budú v práci prežívať problémy, hozí prepúšťanie či strata zamestnania z vlastného rozhodnutia. Pozor aj na stratu a zníženie príjmu. Niektorí s, a naopak rozhodnú , že táto situácia je pre nich už neúnosná a vezmú svoj život do vlastných rúk – doslova. Rozhodnú sa prejsť zo zamestnanca na pozíciu zamestnávateľa. A urobia dobre. Je potrebné si len nájsť to svoje čo ich baví a v čom sú dobrí ukotviť svoje vedomosti a nebáť sa prezentovať sám seba. Ostatné príde už aj naozaj samo.

 

Rada anjelov: Prestaňte skrývať svoje pravá JA. Nastal čas , aby znovu zažiarilo vo svojej plnej kráse. Majte so sebou súcit, sebakritika podkopáva Váš pocit vlastnej hodnoty. Keď rozprávate o svojej rodine, kariére či finančnej situácii, používajte iba pozitívne slová, preto že práve tieto slová predurčujú čo naozaj dostanete. Všetko je tak ako má byť práve v tejto chvíli.

Afirmácia: Využívam silu svojej mysli a slobodnú vôľu , aby som vedela čo je pre mňa dobré a správne. Dôverujem sama sebe. Mám dosť odvhy byť s negatívnymi myšlienkami a strachmi, aby som získala vnútornú silu a múdrosť. Všetky moje vzťahy sú obklopené kruhom lásky . Všetci sme učiteľmi aj žiakmi , a preto si vážim každého kto vstupuje do môjho života.

 


 

Vodnár


Ryby


Baran

 


Býk


Blíženci


Rak

 


Lev


Panna


Váhy:

 


Škorpión


Strelec


Kozorožec

 

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 3 pripojení

Partneri