Milá zlatá Miška,

Veľmi rada Vás podporím v recenzii na Vašej stránke, v plnom znení mojich slov aj s menom,  pretože si to zaslúžite. Ste nie len šikovná, milá, príjemná, ale máte dar Osvietenosti, vidíte a vnímate veci, ktoré bežní ľudia nevidia. Nič som Vám o sebe nepovedala, a Vy ste mi napísali veci, ktoré o mne nevie nikto. Doslova bravúrne ste opísali mňa aj môjho partnera, akože úúúúplne presne bez odchýlky :-)  ale hlavne ste lokalizovali problém, ktorý v našom vzťahu bol a vysvetlili ste mi, že ten problém tu nebol preto, lebo sme si ho vo vzťahu zámerne vytvorili, ale že to bol proces, ktorý nás mal oboch niečo naučiť a posunúť naše životy ďalej..... Pomohli ste mi pochopiť skryté veci, ktoré človek nejak podvedome tuší, ale nevie si ich vysvetliť, prečo sa dejú, z akého dôvodu, prečo práve nám ??

Krásne ste napísali, že za všetko krásne, ale aj to bolestivé treba poďakovať a citujem vaše slová .....aj najväčší nepriateľ je len duša s ktorou sme si dohodli stretnutie na zemi, aby sme sa posunuli vo vývoji....

Ďakujem Vám ešte raz milá Miška veľmi pekne, a prajem Vám slniečko v duši :-)

moja úcta

Alena


Dobrý deň,som veľmi spokojná a zostávam s pozdravom. K


Chcem Ti veľmi poďakovať za tvoj výklad, v mnohých smeroch si mi povedala presne to čo som očakávala. Tvoj výklad ma nesklamal.Naozaj Ti ďakujem za skvele odvedenú prácu. Mierne ma zarazilo ako si sa v mnohých veciach trafila.J


...našla som si mail s odpoveďou, si ako vždy úplne presná , z celého srdiečka úprimne ďakujem !!!! T

  

....ďakujem za výklad prečítala som si ho a trochu ho trávila, popremýšľala čo ako, trochu počkala ako sa veci vyvíjajú, ale tak postupne.

Profil mojej osobnosti som prečítala mojej mame, tak sa vyjadrila že úplne sedí a súhlasím aj ja. Dokonca som si niektoré črty lepšie uvedomila a možno im dala konkrétnejší rámec toho čo pocitujem myslím a konám..

 

 


 

Veľmi pekne ďakujem za krásne slová mi pomáhajú v ďalšej práci. S úctou Vaša Miška

 


 

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 3 pripojení

Partneri