Streda 18.12.2019

A labyrint je tu aj dnes. Zastavme sa a neverme planým sľubom okolia. Verme svojmu vnútru a svojej intuícii. Tá vie najlepšie čo je pre nás dobré. Nedajme sa oberať o svoju istotu a silu, nedajme si ukradnúť ani materiálne veci. Snažme sa nájsť v sebe silu a napriek všetkým okolnostiam nájsť cestu von z labyrintu.

 

 

Streda 11.12.2019

Dôveruj ale preveruj je heslo dnešného dňa. Na misku váh si položte svoje pre a proti čo sa týka financií. Je čas zvážiť možnosti pôžičky alebo daru, či už darujete vy alebo ste obdarovaným vy. Je potrebné si uvedomiť, že rovnakú váhu má len to , ak pomer dávať a brať je rovnaký. A preto pozor , aby ste sa nestali závislými od darov, rovnako ako sa nenechali zneužívať inými.

 

 

Streda 4.12.2019

Dnes sa môžeme cítiť citovo zraniteľní. Sú pred nami rozhodnutia, niektorí budú zvažovať cestovanie, niektorí odchod... Je možné , že dnešný deň praskne bublina v ktorej sme žili, prípadne sa prezradí nejaké tajomstvo. Preto pozor na slová . No ak budeme verní svojej pravde, budeme veriť svojej intuícii, všetko dobre dopadne.

 

 

 

Streda 27.11.2019

V domácnostiach dnes zažijeme naplnenie vo všetkých smeroch. Zlé časy sú za nami a máme priestor na to, aby sme si užívali plody našich snáh z posledného obdobia. Pozor na menšie nezhody, ktoré sú bežné. Stačí si v takejto chvíli len vytvoriť okolo seba ochranný štít a netreba sa im príliš venovať, aby sme im zbytočne nedávali energiu a neprerástli do väčších konfliktov.

 

 

Streda 20.11.2019

Podobne ako včera aj dnes je hlavnou myšlienkou dňa pozitívne myslenie. Je tu čas splnených prianí, naplnenia vo všetkých smeroch. Jediné čo nám môže brániť v získaní toho všetkého sme my sami. Naše myslenie a chovanie nás môže paradoxne odkláňať od našej cesty, a preto je niekedy lepšie (vlastne takmer vždy J ) nechať veci plynúť ... nechcieť o všetkom rozhodovať, nebáť sa ... a dostaneme to po čom túžime.

 

 

 

Streda 13.11.2019

S kráľom mečom pokračujeme v zmene myslenia. Eso mečov znamená pre dnešný deň nový začiatok , veľké šťastné zmeny, kedy si uvedomíme, že napriek tomu, že sme možno v minulosti niečo stratili, vždy je tu niečo nové prečo sa oplatí žiť. Prečo sa oplatí vstať každé ráno z postele a tešiť sa na nový začiatok. Dnes môžeme oslavovať, že práve takýto skvelý deň nastal, že máme dosť síl a energie uvidieť aj cez závoj sklamaní to krásne , čo je osvietené slniečkom a pripravené pre nás. Jediná vec , ktorú k tomu potrebujeme je viera , že všetko sa deje z vyššieho princípu a my musíme len veriť a pozitívne myslieť.

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 9 pripojení

Partneri