Štvrtok 19.12.2019

Vyzerá to , že cestu von z labyrintu sme včera našli. Koleso šťastia sa otočilo a my napredujeme k šťastným chvíľam v rodine . Veď predvianočný čas vrcholí a my finišujeme s nákupom darčekov . Pozor však . aby sme sa príliš nezamerali na materiálnu stránku sviatkov. Nájdime rovnováhu medzi dávaním a braním, medzi materializmom a duchovnom.

 

 

Štvrtok 12.12.2019

Pozor na nereálne očakávania. Tak jednoducho môžeme definovať dnešný deň. Hľadajme znamenia, ktoré nám ukážu kde máme rezervy. Doplňte svoje zdroje, city a vedomosti. Všetko to čo potrebujeme k získaniu stability. Tak by sme predišli zbytočným problémom v budúcnosti a naopak sme si mohli povedať, že sme zvíťazili , pretože sme našli stabilitu a rovnováhu sami v sebe.

 

 

 

Štvrtok 5.12.2019

Počas posledných mesiacov sme prežívali očisťujúce obdobia, ktoré mnohí z Vás mohli považovať za bolestivé. Ale to všetko bolo dobré len na to, aby sme si svoje zlé rozhodnutia a hlavne dôsledky z nich už neniesli ďalej životom. A tak aj dnešný deň je ako stvorený na dočistenie. Veď aj pred Vianocami si svoje domovy pratáme a zdobíme, tak to urobme aj sami so sebou. Očisťme svoje vnútro, myšlienky a činy, vyliečme sa zo závislostí, nesprávnych myšlienkových vzorcov. Zastavme sa počúvajme svoje vnútro, pretože tam sú všetky správne myšlienky už dávno pripravené . Venujme sa hlavne prečisteniu svojich vzťahov v rodine, práci či s priateľmi. Tie sú hnacím motorom našich životov

 

 

Štvrtok 28.11.2019

Dnešný deň bude o hľadaní rovnováhy medzi myšlienkami a činmi. Medzi ukľudnením a energiou, medzi prácou a oddychom...Hľadajte na svojej ceste znamenia , ktoré Vás budú viesť. Viesť k rovnováhe a pokoji, k energii Kráľovnej mincí – stabilite a múdrosti. K nájdeniu vlastného vnútorného pokoja. Veď to je dar od Boha.

 

 

 

Štvrtok 21.11.2019

Malé otrasy a zmeny v ceste života, to je dnešný deň. Ale len preto, aby sme našli miesto na nové a krajšie, úspešnejšie...Dnes je deň, kedy z nás vyžaruje láska, naplnenie a krása. Je to deň úspechu , hlavne vo vzťahoch – či už partnerských alebo pracovných, rodinných či priateľských. Skrátka je to deň plný šťastia a lásky. A tak si ho užime najlepšie ako sa dá. Nepotrebujeme k tomu nič viac, len vyjsť pred dvere a nadýchať sa čerstvého vzduchu .

 

 

 

 

 

Štvrtok 14.11.2019

Naše staré zaužívané situácie v živote sa nám krásne rúcajú a my by sme sa z toho rozpadu mali tešiť. Pretože len tam kde sa zlé a nefunkčné vzťahy ukončia môže prísť nový začiatok. A ten prichádza. Pripravte sa na odmenu za Vašu trpezlivosť, odhodlanie a sny sa stanú skutočnosťou. Práve dnes je ten deň, kedy príde nová myšlienka, nová správa , nový začiatok... A bude sa to týkať hlavne vzťahov – doma . počúvajte svoju intuíciu a vnútorný hlas, ostaňte v kľude a odmena Vás neminie.

 


 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 9 pripojení

Partneri