Piatok 20.12.2019

A máme tu piatok. S ním trošku chaos a zábavu, ale to len preto, aby sme si užili všetko po zásluhe. Veď týždeň sme zvládli pomerne dobre, takže prišiel čas osláv. Užime si piatok tak ako sa patrí. V kruhu blízkych . Využime všetky možné spôsoby zábavy, pozor však na skryté a utajené záležitosti. Pretože každá minca má dve strany. A dnešná zábava sa môže zajtra stať problémom.

 

Piatok 13.12.2019

A čo nám prinesie piatok trinásteho ? No predsa šťastie ..A to doslova. Nie je treba sa báť tak často spomínanej trinástky. Dnes nás čaká zábava, úspech a šťastie. Máme dostatok lásky na rozdávanie, pozor však aby sme ju nerozdali tým nesprávnym osobám a zajtra neriešili problémy s neverou... Je tu čas zábavy a priateľských stretnutí v tomto predvianočnom čase. Tak si to poriadne vychutnajme.

 

 

Piatok 6.12.2019

A je tu Mikuláš!!! A s ním splnené túžby a sny. Prichádzajú nové myšlienky, rýchlo a nečakane. Akoby sa vynárali z nášho vnútra , niekde tam boli ukryté pred svetom a teraz chcú von. Radujme sa a tešme sa. Niektorým sa môžu splniť sny o partnerstve, a novej láske. Veď sv. Mikuláš prináša radosť a lásku všetkým

 

 

 

Piatok 29.11.2019

Aj v piatok je deň presiaknutý energiou Kráľovnej mincí, ktorá sa objavila už včera. Dnes sa bude venovať hlavne stabilite vo vzťahoch, partnerských a pracovných. Udalosti naberú rýchly spád, naše myšlienky sa rýchle zhmotňujú a tak pozor na čo myslíme, aby sme neubližovali sami sebe. Ak sme v minulosti prežívali horšie časy a do našich myšlienok sa dostali aj negatívne , tak požiadajme anjelov o ich zmazanie, aby sme mohli uzdraviť svoje vnútro a pohnúť sa správnym smerom.

 

 

Piatok 22.11.2019

Blíži sa víkend a všetci sa už tešíme na piatkový večer plný zábavy a pohody. To nebude inak ani dnes. Len pri tom všetkom nezabúdajte na to, že stačí málo a všetko sa môže v minúte zmeniť na zlé. Neprepínajte svoje sily, aby ste nakoniec namiesto zábavy neskončili v posteli , alebo aby ste zbytočne neprišli o peniaze. A hlavne nezabúdajte, že všetko čo robíte , robte s radosťou.

 

 

 

Piatok 15.11.2019

A nový začiatok je tu . Ako sľuboval štvrtok, pokračuje táto energia aj dnes. Máme nádej a príležitosť na useknutie chápadiel, ktoré sú nepotrebné. Bude to rýchle a bezbolestné, no o to viac potrebné. Pretože to je to posledné čo sme ešte potrebovali urobiť. A teraz nás už čaká cesta za šťastím Naše vzťahy dostávajú novú tvár, krásnu a zrozumiteľnú. Využite svoju intuíciu, pozitívne myslenie a Vaše sny sa začínajú naplňať. Samozrejme, že to nebude hneď v dnešný deň, ale šťastie je už nadosah.

 

Prihlásenie 

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 6 pripojení

Partneri