Baran

Pre Baranov je mesiac marec možnosťou začať od znova. Možno je potrebné sa poďakovať za všetko čo ste doteraz dosiahli a vykročiť do novej etapy života. Máte toho veľa za sebou, ale ešte viac pred sebou. Preto zahoďte strach a starosti a urobte prvý krok.

 


 

Býk

Býci si niečo nahovárali a vyhovárali sa na to, aby nemuseli riešiť veci , ktoré sú nevyhnutné . Zmeny sú tu a budú rýchle, preto buďte obozretní a pripravení na všetko . Pretože tento mesiac je možné všetko.

 


 

Blíženci

Máte pocit , že všetko a všetci sú proti Vám? možno to nie je len pocit, možno to je naozaj. Podrazy a ohováranie je často Vašim nepriateľom tento mesiac. Ale nebojte sa. Stačí si trošku oddýchnuť a nasmerovať myšlienky inam. A vymyslieť nový plán, úspešnejší a ambicioznejší ako ten doteraz. Máte na to !!!

 


 

Rak

Na Rakov čaká mesiac kľudu a pokoja . lásky a harmónie. Rodinné šťastie je to čo Raci milujú a urobia čokoľvek pre to, aby ho vytvorili. Na niektorých čaká nová láska, niektorí svoj doterajší vzťah posunú na vyššiu úroveň. Každopádne to bude šťastný mesiac plný lásky.

 


 

Lev

Levov čaká mesiac , ktorý im ukáže čo ďalej. Možno by si mali dať pozor na klamstvá a ohováranie v ich blízkosti. Mali by si všetky dôležité informácie overiť skôr ako im uveria a vyvodia dôsledky. Ak budú ostražitý , na konci mesiaca z toho všetkého vyjdu ako víťazi.

 


 

Panna

Podobne ako Levi pred nimi, aj Panny čaká tento mesiac rozhodovanie. Vo väčšine prípadov sa bude týkať pracovných záležitostí. Možné sú povýšenia alebo zmeny práce. No niektoré Panny budú riešiť zmenu bývania. Konečne sa rozhodnú čo je pre nich najlepšie. A to už oni dávno vo svojom vnútri vedia. Len to preniesť do reality života.

 


 

Váhy

Pre Váhy je mesiac marec tým mesiacom, ktorý splní ich priania. Šťastena je na Vašej strane .Máte vo svojich rukách splnenie všetkého po čom tak dlho už túžite. Ste silné a múdre osobnosti, a je čas pohnúť kolesom šťastia na Vašu stranu. Nemáte sa čoho báť, hviezdy sú Vám naklonené.

 


 

Škorpion

Možno ste už unavení , možno len znudení z tejto situácie ktorá je okolo Vás . No pamätajte, že všetko je tak ako má byť. Máte nad sebou ochranu božieho oka, nech sa rozhodnete pre čokoľvek, bude to správe rozhodnutie. Hlavné je sa pohnúť z miesta.

 


 

Strelec

Strelci prežívajú v mesiaci marec pocit smútku, bolesti , únavy... majú pocit, že všetko a všetci sa obrátili proti nim. Mnohí majú zlomené srdiečko a nevidia východisko z tejto situácie. No nezabúdajte, že vždy to východisko existuje , možno je načase sa obzrieť späť a pohľadať to čo Vás robilo šťastnými predtým. Veď z maličkostí sa skladá to veľké šťastie , ktoré neustále hľadáte.

 


 

Kozorožec

Niečo sa končí a niečo nové začína. To je kolobeh života. A tak to bude pre Kozorožcov práve tento mesiac. Na misku váh si dáte všetko čo bolo doteraz dobré a to zlé tiež. Veď z toho je potrebné sa poučiť, aby sme už neopakovali svoje chyby. Možno budete mať pri tom pocit, že sa pod Vami trasie celý svet, ale to je len sito cez ktoré prejde len to najlepšie do budúcnosti.

 


 

Vodnár

Na Vodnárov čaká mesiac plný lásky a zamilovanosti. Vaša duša sa naplní pocitom mladej , bláznivej , novej alebo aj obnovenej lásky. Veď čo je v živote dôležitejšie ako vzťahy a zdravie. Tento mesiac Vás o tom presvedčí na plnej čiare. Tak si to užite .

 


 

Ryby

Krásne obdobie predikujú karty aj pre Ryby. Splnenie snov, dosiahnutie výborných výsledkov vo všetkých oblastiach. Čo viac si priať? Asi len to, aby ste si to všetko vychutnali najlepšie ako viete. A prípadne svoje sny posunuli aj o priečku vyššie, veď v tejto chvíli je možné čokoľvek,tak načo sa obmedzovať?

 

 

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 8 pripojení

Partneri