Baran

 

Prichádza čas uzdravenia. Vyjasnenia situácii a problémov, ktoré nás sužovali dlho. Víťazstvo je na dosah, otvorme sa novým smerom, novým myšlienkam, nájdime vnútornú silu , počúvnime intuíciu a nemôžeme sa mýliť . Čakajú nás krásne dni.

Býk

 

Istota je súce krásna vec, ale niekedy treba riskovať. Zvoliť iný smer, inú myšlienku, iné nápady...Je potrebné si veriť, že nie je čoho sa báť, pretože všetko už dávno vieme, len to potrebujeme vytiahnúť na svetlo sveta a veriť samému sebe, že to dáme.

 

Blíženci

Je čas prehodnotiť svoje úmysly, svoje rozhodovanie, možno je čas sa na chvíľku zastaviť a počkať na príhodnejší čas. Nemá zmysel ísť hlavou proti múru, len preto, že si myslíme, že to dáme. Nájdime kľudnejšie a pokojnejšie riešenie , veď s chladnou hlavou vidíme lepšie.

Rak

Vnútorný hlas nám káže odpustiť. Všetkým a všetko, ale hlavne sebe samému. Sme múdri a rozhodní a tak si stojme za svojimi rozhodnutiami, aj keby sa to iným nepáčilo, veď život žijeme len ten svoj a každý si za svoje činy bude zodpovedať sám.

Lev

Anjeli Vám odkazujú, aby ste to nevzdávali, ak by sa aj udalosti kopili a vyzerali by nezvládnuteľne. Stále existujú vo Vašom okolí priatelia , ktorí sú na Vašej strane. Jednoduché je veci vzdať, dospelejšie je bojovať. Tak veľa šťastia.

Panna

Hľadáte stabilitu a istotu, no nie všetko je zlato čo sa bliští. Je tu čas sa zastaviť a pozrieť sa pravde do očí. Možno len nie je vhodná doba na riešenie, počkajte a veci sa pohnú samé.

Váhy

Zmeny, ktoré prichádzajú do Vášho života sú nevyhnutné. Možno niečo stratíte, a možno aj niečo získate, vždy existuje rovnováha v živote. Preto sa nebojte robiť kompromisy, pretože tie Vás môžu preniesť cez ťažšie obdobie.

Škorpion

Rozhodujete sa a svoje argumenty hľadáte až na dne svojich skúseností. A možno jediné čo sa máte v tejto chvíli naučiť je povedať nahlas NIE. Nemusíte byť stále za toho dobrého, niekedy je dobré myslieť len na seba.

Strelec

Zlomené srdce, problémy vo vzťahoch, rozpadajúce sa vzťahy . to sú energie tohto mesiaca. Možno si budete pripadať, akoby ste chodili po rozheganom a rozpadajúcom sa drevenom moste , ktorý vedie nad roklinou, ale verte , že to všetko zvládnete, ak budete počúvať svoju intuíciu. A všetko dopadne tak ako má. Dobre ..

Kozorožec

V júni prišiel čas kedy na vyriešenie Vašich problémov, ktoré sa náhle objavia budete potrebovať pomoc iných. Neváhajte o ňu požiadať. Možno to bude nad Vaše sily, ale priatelia sú na to, aby Vám pomáhali.

Vodnár

Obraňujte svoje , svoj domov, svoju rodinu, priateľov, prácu, vzťahy.... všetko čo je pre Vás dôležité. A na to , aby ste dosiahli vytúžené víťazstvo je potrebné si presne stanoviť ciele a nebáť sa povedať na rovinu čo chcete a aký máte názor na veci. Napriek tomu, že ste často nad vecou, dnes je ten čas, kedy musíte zaujať jasné stanovisko.

Ryby

Ukľudnenie, liečenie, pohoda a kľud. To sú energie pre Ryby tento mesiac. Máte na dosah všetko čo si zaumienite, len jediné čo musíte – ostať kľudní.

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 7 pripojení

Partneri