Oktober 2021

 

Tento mesiac je plný spomienok, pohody a lásky. Tak ako sa pomaly blížia tmavé večery, tak sa mnohí z nás zahĺbia do svojich spomienok z detstva, čas kedy sme sa tešili aj z maličkostí a neobili sme si zbytočné vrásky kvôli nepodstatným veciam. A tak nejako to bude tento mesiac. Ponoríme sa do svojho vnútra a preberieme si niektoré veci a postoje nanovo. Vyhodnotíme a podľa toho sa zariadime. Možno si budeme musieť k niektorým veciam zohnať aj viac informácii, pretože nie je dobré sa spoliehať len na jeden zdroj, ale nakoniec sa určite rozhodneme správne. A to nás opäť posunie v našom živote ďalej .

Baran

Začiatok mesiaca sa bude niesť v znamení trápenia a súženia, ktoré u Vás môžu vyvolať najbližší ľudia vo Vašom okolí. Možno sa to nezdá, ale nemusíte sa ničoho báť, je dôležité si len uvedomiť , čo je pre Vás v živote dôležité. Máte okolo seba pár naozaj dôležitých priateľov a na tých je možné sa obrátiť a čímkoľvek. Koncom mesiaca už budete tráviť v spokojnosti a radosti. Prichádza čas , kedy budete odmenení za všetko čo ste doteraz investovali do vzťahov.

Býk

Koniec a začiatok , tak by sa dal pomenovať Váš mesiac. Prichádza ukončenie nejakej fázy Vášho života, ktorá už stratila svoju energiu a Vy sa vo svojom živote posuniete ďalej. Do niekoľkých mesiacov prejdete takými zmenami, ktoré by ste si v tejto chvíli ani nevedeli predstaviť. Ale tak je to správne, prinesie Vám to spokojnosť a stabilitu, radosť a istotu. Len si správne vybrať cestu a vykročiť.

Blíženci

Mesiac október sa ponesie v znamení šťastnej hviezdy. Možno sa Vám splnia tajné sny, možno niektorí sa vyberú na neskoršiu dovolenku, možno nájdete svoju spriaznenú dušu. Nebojte sa vykročiť a veriť svojim snom. Veď splniť sa môže aj to najmenej pravdepodobné len treba veriť. Pozor si jedine dajte na malé nepríjemnosti, ktoré sa môžu objaviť medzi Vašimi priateľmi a Vami.

Rak

Mesiac október bude pre Vás v znamení rozhodovania sa. Možno uvažujete o odchode alebo zmene , je najvyšší čas vykročiť, zobrať len to najnutnejšie – materiálne aj nemateriálne, všetko čo už stratilo význam a energiu, treba zanechať v minulosti. A hlavne veriť!!! Pretože na konci mesiaca pre niektoré z Vás môže prísť to najväčšie prekvapenie - nová láska .

Lev

Niektoré Levy sa v októbri budú musieť preniesť cez problémy v láske. Bohužiaľ aj to sa občas stáva, že namiesto dvoch sa tam tlačia traja. Neriešte hneď veci nasilu a naštvane, nechajte to vychladnúť a premýšľajte chladnou hlavou. Ste sebavedomí a múdri, radi rozhodujete o svojom živote sami, ale nezabúdajte že aj problémy vo vzťahoch sa väčšinou týkajú oboch zúčastnených. Takže skúste hľadať chybu aj na svojej strane a nakoniec môže všetko dobre dopadnúť.

Panna

Krásny mesiac plný lásky a pohody, radosti a šťastia je pripravený pre Panny. Budete mať čas na svoje koníčky, ktoré ste už dlho odkladali, len treba byť trpezlivý. Niektorí by si mali dopriať aj čas na oddych , ktorý im už tak veľmi chýba. Pretože len v zdravom tele môže byť človek šťastný. Na to nezabúdajte. Ak budete mať zdravé korene - vzťahy v rodine, celý svet bude krajší a jednoduchší.

Váhy

Váš mesiac bude ako na hojdačke. Radosť a zábava sa bude striedať so smútkom a problémami. A to všetko bude prebiehať rýchlo a nečakane. Ráno slnečno a večer dážď.... Ale nezúfajte, aj v takýchto chvíľach je potrebné vidieť príležitosť na zmeny. Možno pri týchto striedaniach trošku pretriedite svojich „priateľov“. Naraz ich uvidíte v inom svetle. A to sa ráta tiež. Pretože z Vášho života odídu tí, ktorým venujete príliš veľa zo svojho drahocenného času a tak na konci zistíte , že ho konečne máte dostatok pre Vás samých.

Škorpion

V októbri sa pripravte podobne ako Váhy pred Vami na striedanie nálad a problémy. Ste silné osobnosti, ktoré stoja pevne nohami na zemi, takže by ste to mali zvládnuť ľavou zadnou J ale napriek tomu je dobré si chrániť chrbát, aby ste neboli nemilo prekvapení, ak dostanete podpásovku od niekoho blízkeho. Koncom mesiaca už ale budete pociťovať opäť spokojnosť a stabilitu, takže do novembra pôjdete ešte silnejší ako ste už dnes.

Strelec

Nové začiatky a zmeny sú pripravené aj pre Vás Strelci. Niketorí sa môžu vydať na dovolenku alebo predĺžený víkend, niektorí budú uvažovať o zásadnej zmene bývania , a iní zas o zmene v živote... pre všetkých ale platí rovnako – nie je potrebné sa báť. Všetko dopadne dobre nech už sa rozhodnete akokoľvek. Nechajte svoje sny prehovoriť a verte v ich naplnenie.

Kozorožec

Pre Vás nastáva mesiac spravodlivosti . Ako ste zasadili, tak zožnete. Vaše zmeny v živote už prebiehajú niekoľko mesiacov a dostávajú sa do poslednej fázy, kde naozaj nastupuje spravodlivosť. Podľa toho ako ste sa správali posledné 2 roky , ako ste dokázali pohnúť svojim životom, urobiť nevyhnutné zmeny, tak to bude pre niektorých bolestivé zistenie a pre iných mesiac zadosťučinenia.

Vodnár

Zábava a odmeny. Alebo zaslúžená odmena?? Tak by sa dvoma slovami dal zhrnúť Váš mesiac. Budete mať mesiac plný zábavy všetkého druhu, každý Vodnár si príde na svoje. Pre niektorých je tu dokonca pripravený princ na bielom koni, tak stačí len veriť, že všetko je možné. Niektorý Vodnári, ktorí uvažujú nad zmenou pracoviska alebo začiatkom podnikania - je ten správny čas. Neváhajte a pusťte sa do toho. Hviezdy sú Vám naklonené.

Ryby

Nádherný mesiac čaká aj na Ryby. Láska a vášeň sa ponesie Vaši životom počas celého októbra. Splnené sny a radosť je to čo je Vám osudom pripravené . Pre niektorých je tento mesiac začiatkom nového života, môžu sa usadiť, vydať alebo zasnúbiť. Anjelikovia Vám odkazujú , že nie je čoho sa báť a stačí len vykročiť .

 

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 3 pripojení

Partneri