Dátum narodenia 1 - určuje osobnosť , ktorá je veľký individualista, nezávislý a samostatný človek, iniciatívny, dynamický, priebojný, ctižiadostivý, cieľavedomý. Nerád sa podriaďuje autoritám, má rád uznanie a slávu. Často je nútený sa spoľahnúť len na seba, čo mu samozrejme nerobí problém. Na druhej strane sú výbornými vodcami, motivátormi. Vedia zaujať ostatných pre splnenie cieľa. Svojich blízkych ochraňujú .

Najradšej si hľadí svojho a nerada sa niekomu spovedá, alebo vysvetľuje. Pokiaľ začne niekomu dôverovať trvá to dlhšie. Nezávislosť je pre osobu narodenú prvého základnou potrebou a k tejto nezávislosti sa tak či tak vždy dopracuje, či sa to niekomu páči alebo nie, takže je lepšie im ju dopriať rovno. Je schopná hlbokej lásky, ale túto schopnosť pravdepodobne uplatní len raz v živote. Ľudia majú vždy na výber, či uplatnia svoje číslo pozitívne alebo negatívne.

 

Negatívami Jednotky sú sebeckosť, egocentrizmus, žiarlivosť, nedôvera, pýcha a panovačnosť.

 

Známe osobnosti:  Daniel Hulka, Radovan Lukavský, Milan Kundera, Jimmy Carter, princezná Diana, Marilyn Monroe, Květa Fialová

 

PrihlásenieKto je online

Máme hosť: 1 pripojení

Partneri