Blázon

 

Karta Blázon má dva rôzne výklady: V starých tarotoch znamená karta - nevedomosť, bláznovstvo, nepremyslené jednanie, obmedzenosť... V novšom ponímaní je to karta vyjadrujúca celok - moje vnútorné  JA, nový začiatok a smer...

 

Je to skrátka nekomplikovaný pohľad na svet okolo nás . Ak sa objaví vo výklade, znamená to, že sa máte riadiť intuíciou. Počúvať svoj vnútorný hlas, ktorý najlepšie vie ako a čo uskutočniť, ako sa rozhodnúť..nech už by to vyzeralo akokoľvek bláznivo.

 

Ak vyjde karta obrátená, znamená to , že nepočúvate svoj vnútorný hlas. Nabáda nás , aby sme ukončili najskôr všetko čo máme rozrobené až potom sa púšťali do nových vecí a projektov.

Možno, že váš nedostatok prezieravosti vás priviedol k potenciálne nebezpečnej situácii ... Preto zo skúseností treba pokračovať vo  svojom živote s najväčšou opatrnosťou ... Vedieť, čo urobiť... a prečo to urobiť... a čo sa pravdepodobne stane v dôsledku vášho konania ... Neriešiť situáciu s nerealistickým očakávanim.

Karta Blázon nám hovorí, že časť z nás má úplné porozumenie a druhá časť má úplnú neznalosť ... Takže nám pripomína, aby sme sa nesnažili predvídať ú výsledok ... Veľa z toho, čo sa deje v tejto chvíli, nebudeme môcť pochopiť, kým sa celá fáza neskončí sama ... Takže všetky možnosti sú otvorené  a preto buďte pripravení na všetko .

 

 

 

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 6 pripojení

Partneri