Karta Spravodlivosť ukazuje, že ľudia, sa zaoberajú a konajú spravodlivo a vo váš prospech ... To vám dovolí dôverovať svojej rodine a priateľom. Je to tiež karta, ktorá znamená úspech v právnych záležitostiach.

Vjadruje váš záujem o spravodlivosť a poriadok pri všetkých záležitostiach, tak aby nikto nemohol spochybniť  vaše akcie alebo postavenie ... no niekedy nastane chvíľa kedy bude treba riskovať stratu , aby sme začali objavovať čaro skutočnej a bezpodmienečnej lásky, ktorá znamená rast našej bytosti .


Táto karta naznačuje, že ste sa stali spokojní s vašou súčasnou pozíciou v živote, no zároveň upozorňuje na to , že ste pripravení vykonať potrebné zmeny , aby ste dosiahli aj na vyššiu pozíciu v živote.

Karta je vnímaná ako negatívnejšia, a to len preto , že prináša  veľké prekvapenie alebo šok ... To znamená, že ak naozaj pochopíte svoje miesto vo svete, a to k čomu vesmír vás vesmír nabáda... to je pochopenie, že vesmír očakáva vaše najlepšie úsilie a postoj vo všetkom, čo robíte, tak Vaša cesta sa dramaticky zmení k lepšiemu

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 4 pripojení

Partneri