Baran 21.03 - 20.04.

Za vami je celkom dobrý rok kariéry. A tak či tak, neostalo ešte niečo nedoriešené? Niektorí ste zanechali najbližších priateľov. Iní rodiny. Teraz ste na štartovej čiare, pripravení ku skoku do nového roku, a aj napriek všetkým úspechom máte zvláštny pocit, že odsúdenie na "osamelosť" vám chutí. No chcete ísť nahor a to je úplne v poriadku. Zmeňte tunelové videnie, ktoré vás trápi, keď pociťujete nové výzvy. A pamätajte si, že vľavo a vpravo od vás sú ľudia, ktorí sledujú vaše hmlisté rozvírené nápady, ale radšej by intenzívne vnímali niečo jasné. Dobrá správa: Rodina sa v novom roku môže výrazne zomknúť. Nie že by ste stratili svoju rodinu. Ale môžete vďaka Mesačnému uzlu a Saturnu v treťom solárnom dome (dome priateľstva) vytvárať pracovné miesta, budovať kariéru, uvoľniť vzťahy s partnermi, deťmi a priateľmi. To si vyžaduje o niečo viac pochopenia a citlivosti a teraz nutne aj trpezlivosti. V prvej polovici roka sa ešte budete zvíjať ako had, ktorý zvlieka svoju starú kožu. Ale potom príde august, a spolu s ním vám závoj spadne z očí. Budete vedieť, kto patrí k vám, a kto by vás mohol sprevádzať na vašej ceste.

Láska
Niekedy inšpirujúca, niekedy bolestivá, niekedy sa nepohnete sem ani tam. Do augusta bude nevyhnutných mnoho objasňovacích rozhovorov. Ale potom vám Jupiter bude pomáhať k väčšiemu optimizmu a pozitívnej charizme. Od 9. septembra budete režisérom vy. Venuša má prestávku, takže sa sami budete musieť postarať o spestrenie vzťahu. Tipy pre osamelých:

Kariéra
Ponuky a udržanie projektov v prvej polovici roka nebudú prebiehať podľa vašich predstáv. Alebo budú prebiehať tak ťažko, že vás to nepoteší. Začatie skutočných pracovných príležitostí nastane 2. augusta, keď sa Jupiter, Mars a Merkúr pričinia o vaše osobné úspechy. O zmenu zamestnania, novú pozíciu - všetko, čo potrebujete. Ešte viac, ak opäť dokážete, že ste flexibilní a môžete byť spontánni aj inovatívni.

Energia
Každý, kto robí veľa, musí si dopriať aj čas na oddych. Február, jún a júl sú mesiace, v ktorých krivka vašej výkonnosti extrémne klesne, ak nezatiahnete brzdu a neposkytnete si dôslednú relaxáciu. Pekný a stály vzostup nastane vďaka Marsu v marci, apríli, máji a auguste. Na jeseň by ste si mohli myslieť, že nadmerný príjem kalórií nie je viac nebezpečný? Váš driek má iný názor!

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 4 pripojení

Partneri