Lev 23.07 - 23.08.

Konali ste celkom správne, keď ste v minulom roku zostali na bezpečnej strane. Uistili ste sa o úspešnosti vašej stratégie. Teraz vám prichodí čeliť novým okolnostiam, budete vyzvaní zdvihnúť plachty a čeliť novým podmienkam. Vaša posádka sa asi nebude skladať zo známych tvárí. Svoje úlohy hrajú ďalší ľudia, starí priatelia budú trochu v úzadí. To môže tiež ovplyvniť partnerstvá. Avšak zrušené budú len tie spojenia, ktoré sú skutočne zastarané alebo sú poznamenané pohodlnosťou. Keď od 2. augusta máte Jupitera vo vašom znamení Leva a tak máte veľmi dobre pôsobiace aspekty, mnohí ľudia budú kandidátmi na budúce priateľstvo s vami. Ale aj tí, ktorí stoja na prahu vášho úspechu sú tam len preto, že je to dôležité pre ich vlastný rozvoj. Jednou z vašich najjednoduchších úloh bude odhaliť ich a pomocou svojich diplomatických schopností ich odsunúť. Tip: Až o dvanásť rokov budete opäť v takej skvelej planetárnej konfigurácii. Nečakajte s rozhodnutím o nezávislosti, o zmenách, alebo o partnerstve príliš dlho. Nasledujte svoje inštinkty a určite jasné termíny. Teraz tečú mlieko a med práve pre Vás. Takže čerpajte z prameňov -  najlepšie hneď!

Láska

Pripúšťam: pokiaľ ide o lásku, boli už vášnivejšie časy. V tom je však aj niečo dobré: vzťah sa kriticky skúma a nemilosrdne sa ukážu všetky nedostatky. To je šanca pre Vás v jednom, ako aj v opačnom smere. Od augusta Jupiter zosilňuje váš sex-appeal a túžbu po veľkých emóciách. Môžete ich mať: kandidátov na vaše srdce je dosť.

Kariéra

Nenechajte sa odradiť prvými dvoma a pol mesiacmi. V tej dobe budete konfrontovaní s vašimi predchádzajúcimi zlými rozhodnutiami. Alebo dokonca zistíte, že ste dôverovali falošným priateľom, alebo beznádejným projektom. Času pre korekciu kurzu budete teraz mať dosť. A od 2.  augusta plnú podporu Jupitera. Zmluvy, dohody a zmeny budú potom dobre ožiarené. Čo začnete, bude mať dobrú budúcnosť.

Energia

Rok bude prvotriedny. A vy ešte vitálnejší, keď si doprajete každú chvíľu niečo šumivého šampanského (pre srdce a krvný obeh), masáže (na chrbát) a kúpeľné dni v exkluzívnom hoteli (pre rovnováhu). Pretože: čím viac lásky darujete, tým väčšia bude vaša potenciálna sila.

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 5 pripojení

Partneri