Blíženci  21.05. - 21.06.

Naozaj vás treba pochváliť. Čo ste s vervou v minulom roku dokázali, ťažko by po vás niekto zopakoval. Poteší to srdce a je to nápadité ako Popoluška v čarovnom lese. Od augusta sa všetko vráti do správnych koľají. Šťastie sa vám lepí na ruky, bez ohľadu na to, aké prekvapenia vám osud prinesie. Ste neobyčajne duchaprítomní, žijete tak intenzívne ako sa len dá, nebezpečenstvám unikáte ako vo sne a odpočívate inštinktívne na miestach, kde sa budete cítiť dobre. S vašimi bohatými skúsenosťami z minulého roka ľahko odstraňujete všetky ťažkosti. To vás - dúfajme - udržuje ďalej od podporovania všetkých optimistov a oveľa menej (finančne aj morálne) osudom stíhaných ľudí. Áno, možno jedného dňa vaše dobré skutky budú odmenené. Ale dôjde vám čas, ak to budete robiť teraz, a nedostanete svoje vlastné financie do poriadku a nebudete si predvídavo definovať svoju cestu vpred. Falošná lojalita tu nie je na mieste, trochu sebectva je celkom povolené. Toto je váš život! A vy sa rozhodnete, ako, kde a akým spôsobom chcete žiť.

Láska

V marci a v priebehu mája môžete byť sprevádzaní hlbokými pocitmi, ktoré súvisia buď s novou láskou alebo starším, novo prebudeným vzťahom. V júli, máte tendenciu utiahnuť sa do seba. Ale prečo? Radšej zvoľte cestu priameho rozhovoru. Nakoniec budete úspešní.

Kariéra

V minulom roku, ste vyvinuli veľa nápaditých myšlienok ... Od 2. augusta si spomeňte na jeden alebo druhý váš návrh. A zrazu môžete vytiahnuť zo zásuvky, čo ste duševne vytvorili už dávno. Najlepšie mesiace: september a október. A to nielen profesionálne. Dokonca aj finančne sa potom rozplynú všetky prekážky.

Energia

Sami viete, že vždy očakávate mnoho nového a dokonca extrémneho. To, že nie je tak jednoduché ukryť sa pred tým, ste si pravdepodobne tiež všimli. Teraz bude všetko lepšie. Mars po dobu šiestich mesiacov v období od februára do augusta bude podporovať vašu energiu. A to znamená príliv novej sily, novú vitalitu a dobrú telesnú pohodu.

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 4 pripojení

Partneri