Býk 21.04 - 20.05.

Bolo to skvelé, myslíte si, zatiaľ čo dvíhate pohár a pripíjate na nový rok plný očakávania. Áno, bolo to krásne. Bol to rok príjemne uvoľnený, nádherne útulný a plný emócií. Môžete byť pyšní na to, čo ste profesionálne urobili. Aj na to, čo ste finančne priniesli domov ... Dobrý deň, prebuďte sa! V roku 2013 fúka iný vietor. Aj keď štart je tiež celkom romantický a sentimentálny. Pokoj je zavádzajúci. Musíte byť rýchli. Už je jasné: pozvoľnejšie tempo vám vyhovuje viac ako šprint. Ale nie je to také zlé: Do konca júla môžete pokojne ešte lenivo polihovať na trávniku, ale myslite nie len na zmyselné potešenie, ale tiež sa na budúcnosť. V auguste sa dostávate do tuhého vetra a váš rozvírený život by mohol byť veľmi zmätený. Kto sa príliš spolieha na dosiahnuté profesionálne zázemie, tomu hrozí zosuv nadol. Ak dosť dobre nesledujete svoje výdavky, skôr alebo neskôr sa ocitnete tvárou v tvár s príslušným bankovým poradcom. Majte svoje financie pod kontrolou, aj keď váš najlepší priateľ má tipy na jednoducho senzačné finančné transakcie. Teraz Saturn nemá nič proti tomu, aby ste investovali. Ale uložte si hodnoty. Práve pre vás by bol vhodný elegantný byt, alebo byt určený aj na prenájom v univerzitnom meste. Mimochodom: trochu športu ešte nikoho nezabilo. Mars je v roku 2013 v poriadku, ak budete ku svojim témam pristupovať trochu aktívnejšie.


Láska

Detské šťastie alebo radosť z manželského prístavu? Ako sa vám páči. Prvá polovica roka je plná možností, ak nezmeškáte aktuálne príležitosti! Kto chce byť konkrétnejší: Najviac príležitostí je až do polovice januára, v druhej polovici februára, apríla a v prvej polovici júna. Potom to môže byť horšie - predovšetkým od 9. septembra. Vyhýbajte sa chladnému mlčaniu, vyvolávajúcemu hlasné obvinenia a rozprávajte sa. A neutekajte k nejakej priateľke, ale do náručia svojho milovaného človeka.


Kariéra

Nehrajte sa na chladného, ale pokojne prejavujte svoje emócie. Budete prekvapení, koľko sa vám podarí, ak budete načúvať svojmu šéfovi v slabšej chvíli a prejavíte svoje pochopenie a súcit. Jeho lojalita vám pomôže v druhej polovici roka, keď vám bude do tváre viať ľadový vietor a vaše kariérne plány budú na vážkach. Držte sa a nebojte sa požiadať o pomoc. Kto by vás mohol odmietnuť?


Energia

V roku 2013 môžete mnohé dohoniť. Najlepšie mesiace sú: január, marec, júl, september a október. V auguste by ste mali byť vo všetkom trochu opatrnejší a to nielen fyzicky, ale aj kulinársky. Tip: Zabezpečte si v auguste kúpeľnú dovolenku na regeneráciu tela i duše a tak sa pripravte na nadchádzajúce stresové mesiace.

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 3 pripojení

Partneri