Škorpión 24.10. - 22.11.

V posledných mesiacoch ste bojovali statočne a osud jasne ukázal: "Takto nie!" (Aspoň nie vždy). Tak veľa ponúk, a vy ste so žiadnou neboli okamžite nadšení? Výborne! Pretože: V prvých siedmich mesiacoch roka môžu prísť k vám ešte oveľa väčšie šance. A tie siahajú od nového milostného príbehu, do nového šéfa. Doprajte si dosť času, aj keď vás budú vaše priateľky považovať za blázna. Najneskoršie v auguste, môžete každému ukázať dlhý nos. Potom vesmír bude s vami zaobchádzať trochu hrubšie. Predovšetkým sa potom môžete zmietať medzi asketickým a luxusným životom. Niečo vo vašom živote sa zmení. Možno aj tvár vášho webu. Alebo budete mať pocit, že vás magicky priťahuje nejaké iné mesto. Je celkom isté, že zmeny nebudú trvalé, ale pôjde o nejakú obchádzku alebo prechod. Kontaminované lokality pokojne hoďte cez palubu, ale môžete očakávať, že budete neskôr opäť s nimi konfrontovaní. Pravdepodobne najviac ovplyvnený v tejto fáze zmien bude váš súkromný život. Bude potrebné spresniť si pracovné podmienky. Rovnako aj osobné a spoločné s partnerom. Čím presnejšie si budete definovať úlohy a povinnosti, túžby a zámery, tým menej stresujúce budú každodenné interakcie a vzťah sám o sebe.


Láska

Jediné, čo nebude menšie keď sa vytratí, je láska. Do júla budete nesmierne veľkorysí a podľa spätnej väzby aj ohromujúci. V druhej polovici roka, budete o niečo chladnejší a budete mať rozpory tak kvôli vašej žiarlivosti ako aj túžbe po väčšej slobode. Najlepší spôsob, ako sa vytiahnuť z problémov je, ak budete tolerantní a úprimní.


Kariéra

Budete mať veľmi mnoho pracovných ponúk. Nerozhodujte sa teraz, pretože až do konca júla máte šťastné obdobie. Prípadne aj vo forme nehnuteľností: elegantné podkrovie alebo skvelý starý dom, kde sa môžete pobaviť ako architekt interiérov. Od augusta nastáva nebezpečenstvo, že si sľubujete príliš veľa, alebo sa odvážite na príliš rozsiahle práce. Boli ste varovaní. Stačí povedať áno len na to, čo môžete naozaj splniť.


Energia

Tá snáď ani nemôže byť lepšia. Až dva týždne v apríli a auguste sa cítite skvele. Tak nádherne, že druhí sa stále čudujú, s akou intenzitou a výkonnosťou žijete. Tento rok je ideálny na liečbu akéhokoľvek druhu a - v prípade potreby - aj pre diéty v septembri.

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 4 pripojení

Partneri