Váhy 24.09. - 23.10.

Jupiter a Saturn v posledných mesiacoch neboli pre vás zároveň príjemné. Dobrá správa: V roku 2013 (od augusta) sa ukazuje, že Jupiter bude omnoho priateľskejší. Potom dôjde k oživeniu vo všetkých oblastiach, najmä v súkromí. Avšak Saturn od vás stále vyžaduje vytrvalosť a trpezlivosť. Len vtedy budete úspešní a presadíte sa, ak budete dobre pripravení. Váš šarm a vaša láskavosť - doteraz vždy spoľahlivé záruky úspechu - vám pomôžu pri podvádzaní len výnimočne. Vyžaduje sa poctivosť. Voči ostatným a predovšetkým čo sa týka vás samých. Nehádajte sa so svojím osudom, ale opýtajte sa sami seba na otázky, na ktoré ste si tak dlho nemohli alebo nechceli odpovedať: čo naozaj chcem? Čo je pre mňa dôležité? Čoho sa môžem vzdať? Môžete, ba dokonca musíte sa spoliehať na vašu vnímavosť, vašu fantáziu a predovšetkým na intuíciu. Pozrite sa na vzťahy nie ako na experiment, ale ako na úlohu. Osud vás sem nepriviedol len tak z rozmaru. Vaša záťaž: Vaša vnútorná zlosť, ktorú si udržujete ako Pandorinu skrinku. Stačí sa len otočiť a kto vie, čo sa bude diať ... To je zle! Vyvetrajte ju statočne, keď ste znovu naštvaní. Byť vždy milí a priateľskí nevyhnutne vedie k odcudzeniu - a to je posledná vec, ktorú si zaslúžite.

Láska

V januári, marci a začiatkom júna vám asi bude mimoriadne príťažlivý osamelý ostrov. Jednoducho zmiznúť, zanechávajúc za sebou všetko - to by bolo fér? Nie a vy to viete. Bojujte o svoju lásku a urobte jasné rozhodnutie. Počínajúc júlom budete akoby zhadzovať kamene zo srdca. Jupiter a Venuša vám budú otvárať nové svety emócií. Ponorte sa do nich. Do tej doby sa rozhodnite s kým.

Kariéra

Nenechajte sa zmiasť fenomenálnym vývojom v januári a februári. Čoskoro získate skúsenosť, že bez tvrdej práce a plného nasadenia nič nebude trvácne. Máte senzačnú šancu urobiť naozaj skvelý ťah. To sa podarí, ale iba v druhej polovici roka, kedy sa Jupiter hrá na trénera kariéry. Absolútne opatrní buďte v júli! Ponuka môže znieť lákavo, ale pravdepodobne by mala za následok extrémny familiárny stres.

Energia

Ak budete vo februári a v júni so sebou zaobchádzať láskyplne a starostlivo, rok 2013 bude pre vás peknou prechádzkou. Vaše najvitálnejšie mesiace budú máj a august. Pre vašu kondíciu sú najlepšie október a november. Ak ste tak už neurobili: venujte sa ázijským disciplínam, ako je Joge. Sú najlepšou cestou k vnútornému pokoju.

 

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 5 pripojení

Partneri