Panna 24.08. - 23.09.

Žiadna falošná skromnosť. Alebo je to vaše slávne či neslávne podhodnotenie? Mimochodom, v posledných šiestich mesiacoch ste postupovali míľovými krokmi, krásne vytvárali svoju kariéru a dokonca aj váš súkromný účet mohol dopadnúť veľmi pozitívne. Prečo si trochu s tým nezaflirtovať? Veď viete: Úspech je sexy. Okrem toho ovplyvňuje budúce projekty. Ach áno, vaša ušľachtilá zdržanlivosť. Rozlúčte sa s ňou. Aspoň na nasledujúcich sedem mesiacov. Tak sľubne ako predtým, to pôjde aj ďalej. Niečo vás robí zvlášť silnými v porovnaní s inými: Váš "dlhý dych". Nepotrebujete sa každý deň vzrušovať správami o úspechoch. Ani chválou šéfov alebo kvetmi nadšeného zákazníka. Ste šťastní z prekopávania sa cez hory práce, k problémom pristupujete pokojne a s analytickým porozumením. Najlepšie sa cítite, keď si môžete večer povedať: "Dnes som niečo urobil." Výkonnosť sama o sebe vás neposunie ďalej. Trpezlivosť tiež nie. Nie teraz. Tí, ktorí nikdy nezasahujú do prevádzky sú milovaní asi ako kuchári, ale tiež majú najväčšiu šancu, že budú zabudnutí. Je potrebné, aby ste určovali požiadavky. Formulovali želania. Dožadovali sa toho, čo chcete: uznania v podobe lepšej pozície. Prinajmenšom, musí v tom byť jasný zámer. Jupiter to môže podporiť. A vy predsa tiež. Preto: rozlúčte sa so skromnosťou - nedoceneniu stojíte tvárou v tvár opäť až od augusta.


Láska

Útulný rok 2013 bude oveľa erotickejší. Od 9. septembra sa Venuša bude pohybovať cez Škorpióna a odtiaľ vám robiť zvodné ponuky. Napríklad, jedna vec: nevznášajte sa len na vlnách horúcej fantázie, ale k téme sexu pristupujte aj prakticky a ľahkomyseľnejšie. V decembri budete mať jedinečnú príležitosť, stratiť posledné obavy zo sexu.


Kariéra

Hoci Saturn trvá na tom, aby ste zotrvali na bezpečnej pôde, prostredníctvom "možno" a "mohlo by byť" prirodzene nič nezískate. Využite príležitosti, ktoré vznikajú. Do júla blikajú hviezdy vašej kariéry, ale najmä na konci apríla. Zvolajte "tu!", keď sa udeľuje podpora, alebo sa uchádzajte o prácu, ktorá je už dlho vašim tajným cieľom.


Energia

Rok začína pocitom akejsi nepohody. Ale nebojte sa. Mars sa blíži ku kríze len raz, v máji. Vtedy zatlačí na vás len jemne, ale následné vyššie pozitívne pôsobenie vyvrcholí v decembri. Takže budete nielen nabití energiou, ale budete sa aj dobre cítiť a mohli by ste občas podľahnúť pokušeniu. Zdravý život je jedna vec, pôžitkárstvo iná.

 

PrihlásenieKto je online

Máme hosť: 1 pripojení

Partneri