Vodnár 21.01. - 19.02.

Výsledky hovoria samé za seba. Striasli ste sa niečoho, čo viselo ako záťaž na vašich nohách. Zvolili ste voľný pád a ticho pristáli. Samozrejme, že aj vy ste utrpeli nejaké straty a nezdary, ale ste v pohode. Pretože ste mali dobré postavenie. Aké krásne je, že to bude pokračovať tak vzrušujúco, keď budete chcieť. Hrad, ktorý je potrebné otvoriť, inými slovami komunikácia, je kľúčom k družnosti. V priebehu nasledujúcich dvanástich mesiacov, vám budú bežať do náručia najzaujímavejší ľudia. Samozrejme, musíte sa pozrieť na nich, keď ich ešte nepoznáte. Známi z minulého roka budú novými priateľmi. A noví kolegovia nielen obohatia tím, ale aj vaše súkromie. Všetci títo ľudia budú v druhej polovici roka základom, ktorý budete môcť využiť ako pomocníkov, niekedy možno aj ako poradcov. Počas tohto obdobia vám bude Jupiter opäť ukazovať vaše hranice. So samotnou vysokou kreativitou sa potom ďalej nedostanete. Očakáva sa - prepáčte, že to jednoducho musí tak byť - od vás konzistentný výkon a solídne výsledky. Najdôležitejšie však je, že čokoľvek, čo robíte a rozbiehate, musí byť v spojení nie len s hlavou, ale aj so srdcom a dušou. To je tajomstvom úspechu v roku 2013. Ale aj výzvou pre vás, áno, máte radi viac želiezok v ohni a neochotne sa vzdávate. Prehryzte sa! Pocit, ktorý nastáva potom, je takmer erotickej kvality.


Láska

Prichádza rok kontaktov. V apríli to asi trochu preháňate, a partner reaguje žiarlivejšie, ako ste na neho zvyknutí. Niektoré slobodné ženy môže dokonca vydesiť aj naozaj dobrý človek, pretože stále tancujú na iných svadbách. To platí najmä v posledných týždňoch augusta a prvý týždeň v septembri. Urobíte si inventarizáciu a rozhodnete sa, že chcete ísť cestou, ktorú si vyberiete. Ale predovšetkým: s kým pôjdete.


Kariéra

Bude potrebná vytrvalosť, stopercentné nasadenie a preukázateľné výsledky. Ak sa budete tohto držať, budete mať na konci roka viac než dosť dôvodov na oslavu. Ak tomu tak nebude? Potom rok nie je stratový, ale riskujete, lebo tak bez boja prenechávate konkurencii, čo by mohlo patriť vám. Najlepšie mesiace: máj, jún, september a október. Pozor na začiatku augusta: zostaňte finančne na bezpečnej strane.


Energia

Dlhodobý plánovač Saturn nabáda v zdravotníctve skôr k vytrvalosti, než k náladovým nepravidelným športovým výkonom. Každý druhý deň, pol hodiny chôdze vám zabezpečí dobrý pocit telesnej pohody, ale aj zvýšenú imunitu a trvalý metabolizmus.

Som šťastný/á , zdravý/á moje ruky moje nohy, moje oči, uši, moje celé telo je zdravé, som usilovný/á, šikovný/á.

MILUJEM, OSPRAVEDLŇUJEM SA, PROSÍM ODPUSŤ, ĎAKUJEM TI                                                                                                          ĎAKUJEM ZA VŠETKO KRÁSNE V MOJOM ŽIVOTE


 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 4 pripojení

Partneri